Ověřená firma

GMC - měřicí technika, s.r.o.

průmyslová technika - přenosná technika

0 (0 hodnocení)

+420 516 482 611

ústředna

Popis činnosti

Společnost GMC-měřicí technika, s.r.o., Blansko vznikla v roce 1996 jako pokračovatel obchodní činnosti výrobce měřicí techniky SIGNAR, s.r.o., jehož počátek tradice se datuje do roku 1992.

Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem GMC-I Messtechnik GmbH (Gossen-Metrawatt), Německo, Camille Bauer, AG, Švýcarsko, A. Eberle GmbH & Co. KG, Německo, microSYST Systemelektronic GmbH, Německo, Gilgen Müller & Weigert GmbH, Německo a Raytech GmbH, Švýcarsko.

Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje, měřicí přístroje pro zkušebnictví a revizní činnost, klasické a programovatelné převodníky elektrických veličin, převodníky pro automatizaci procesů, univerzální regulátory a regulátory teploty, liniové, bodové a obrazovkové zapisovače, systémy pro řízení spotřeby energie, měření kvality energie, regulátory napětí, regulátory zhášecích tlumivek, systémy pro zjišťování zemních spojení a předvídání kolapsu sítě, kalibrátory, velkoplošné zobrazovače, zkušební přístroje pro vysokonapěťové transformátory a další.

Těšíme se na spolupráci.

Produkty

analogové rozváděčové přístroje digitální rozváděčové přístroje elektronické programovatelné zdroje měřicí přístroje klasické převodníky elektrických veličin programovatelné převodníky elektrických veličin převodníky pro automatizaci procesů univerzální regulátory regulátory teploty systémy pro řízení spotřeby energie liniové a bodové obrazovkové zapisovače měření kvality energie regulátory napětí kalibrátory velkoplošné zobrazovače

Služby

prodej měřicí a regulační techniky

Kontakty

Telefony

+420 516 482 611 ústředna
+420 516 410 905 obchodní oddělení

Emaily

gmc@gmc.cz

Odkazy

www.gmc.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu