Ověřená firma

AUTOSKLO ROGER, s.r.o.

Prodej, opravy a výměny v Brně, Olomouci, Hradci Králové, Pardubicích, Šumperku, Zlíně a Znojmě.

0 (0 hodnocení)

+420 543 257 540

Popis činnosti

Naše společnost nabízí prodej, montáže a opravy automobilových a autobusových skel. Dále také tónování skel a instalaci protislunečních fólií.

Prodej a montáže střešních oken. Bezpečnostní kódování skel. Prohlídky a likvidace pojistných událostí poškozených automobilových skel. Bezplatná výměna čelních skel z pojištění při splnění pojistných podmínek.

V provozovnách firmy jsou prováděny výměny a opravy skel nejen na osobních vozidlech, ale i na nákladních vozidlech a autobusech. Společnost také provádí na přání výměny a opravy skel přímo u zákazníka a po pracovní době a o víkendech je vždy služba na mobilním telefonu.

Mezi další činnosti, které firma provádí pro zvýšení komfortu cestování jsou montáže střešních oken, instalace protislunečních fólií a tónování skel. Z oblasti zabezpečení vozidel je to bezpečnostní kódování skel. Na provozovnách ve Zlíně a Olomouci pak nabízí zákazníkům veškeré služby pneuservisu.

Díky kvalitě a rychlosti prováděných služeb zaujala během svého působení v oboru významnou pozici na českém trhu a velice úzce spolupracuje jako smluvní partner se všemi renomovanými pojišťovnami.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Autobusová skla Automobilová skla Střešní okna Protisluneční fólie

Služby

Prodej autoskel Opravy autoskel Montáže autoskel Tónování autoskel Instalace fólií Mobilní servis Instalace protislunečních fólií Bezpečnostní kódování skel Prodej a montáže střešních oken

Značky

SEKURIT SAINT-GOBAIN PILKINGTON AGC Webasto-střešní okna

Kontakty

Telefony

+420 543 257 540 hlavní telefon
+420 725 507 969 Mobil
+420 543 246 465 Fax

Emaily

brno@autoskloroger.cz

Odkazy

www.autoskloroger.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu