SEFRAN s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 581 070 933

Akční nabídka

Popis činnosti

Zabýváme se prodejem střešních a okapových systémů včetně jejich doplňků, poskytujeme zázemí pokrývačům a klempířům a jsme schopni zajistit zakázkovou výrobu přímo v našem areálu. Prodáváme mimo jiné i střešní latě včetně chemické úpravy (moření), desky na záklop střech a na objednávku i hranoly na vazbu.

Dále jsme schopni zajistit například polykarbonátové plotny včetně příslušenství, desky na opláštění budov (CETRIS, OSB, ...), střešní okna aj. Konkrétní sortiment najdete v menu našich webových stránek.

Od roku 2010 fungujeme také jako konsignační sklad světoznámé finské společnosti RUUKKI. Máme tak skladem její nejčastěji používané produkty, jako podokapní žlaby, spojovací materiál, žlabové háky, odtokové roury, kolena aj.

Možnost zajištění dopravy. K dispozici máme vlastní auto s hydraulickou rukou a dvě dodávky. Po dohodě jsme schopni zajistit také realizaci střech.

Produkty

Betonová krytina Doplňky střešních krytin Okapový systém Pálená krytina Plechová krytina PVC vlnité desky, trapéz Šindele Bitumenová vlnitá krytina Obkladové desky Okapový systém barvený Plastová krytina PVC komůrkové desky Střešní okna Vláknocementová krytina

Služby

Prodej střešních krytin Dodávky střešních krytin

Značky

Bramac, KM beta Onduline, Ruukki Mediterran, Gutta Tondach, Capacco Eureko, Evergreen Plannja, Rova Satjam, Marlon Marvec, Fakro Fenestra, Velux Baros, Icopal Iko, Katepal Kerabit, Bachl Betternit, Cemvin Dacora, Horal Dominant

Kontakty

Telefony

+420 581 070 933 hlavní telefon

Emaily

sefran@sefran.cz

Odkazy

http://www.sefran.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu