Ověřená firma

Mateotech s.r.o.

Mějte své bezpečí pod kontrolou. Vaše prostory můžete sledovat z pohodlí domova ve dne i v noci, ať již z notebooku, tabletu, mobilu.

0 (0 hodnocení)

+420 417 563 110

Popis činnosti

Jsme firmou s více než dvacetiletou zkušeností v oboru bezpečnostních a telekomunikačních technologií. Firma se s technologickým vybavením, profesionálním přístupem a šíří poskytovaných služeb řadí mezi odborníky v oblasti zabezpečování.

Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, docházkové systémy. Telekomunikační technika. Nabízíme komplexní činnosti související s elektronickým zabezpečením všech objektů.

Instalujeme kamerové a zabezpečovací systémy na klíč. V nabídce máme mnoho typů kamer i záznamových zařízení pro různé situace od malých instalací po velké prostory s důrazem na spolehlivost.

Sídlo společnosti najdete na adrese Bělehradská 314/18, 140 00 Praha 4–Nusle.

Chápeme, že každý zákazník má odlišná přání a požadavky. Díky tomu, ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně a navrhujeme řešení na míru přímo pro něj. Provedli jsme již stovky realizací a víme, že nikdy není nic neřešitelné.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

EPS - Požární signalizace EZS - Elektrický zabezpečovací systém CCTV Kamerové systémy ACS Docházkové a přístupové systémy Přístupové systémy Telekomunikace

Služby

Odborný servis Cenová kalkulace Vypracování projektu Poradenství Montáž Záruční servis Pozáruční servis

Kontakty

Telefony

+420 417 563 110 hlavní telefon

Emaily

info@mateotech.cz

Odkazy

www.mateotech.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu