Přidal s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 582 341 643

Popis činnosti

Firma Přidal s.r.o. vznikla v roce 1991 pod názvem PRIMA Kralice. Už od samého začátku se specializuje na strojírenské výrobky používané v automobilovém, leteckém průmyslu a oděvní výrobě.

Postupem času se vlastní iniciativou a také díky požadavkům zákazníků výrobní program rozrůstá do odvětví skladových dopravníků, žehlírenské techniky a dopravníků pro práškové lakovny.

V průběhu své činnosti firma dodala své výrobky do Německa, Polska, Holandska, Švýcarska, Slovenska, Vietnamu, Slovinska, Turecka, Ukrajiny, Ruska a dalších zemí. Díky neustálé spolupráci s německými firmami víme, jaké požadavky zákazníci v celém světě mají. Tyto požadavky, kvalita, termín a cena, se staly naší prioritou.

Jsme schopni dodat svařence pro speciální zařízení dle požadavků zákazníka, montážní přípravky a vybavení provozních dílen pro automobilový průmysl, frézované formy pro letectví, komponenty pro stavbu dětských hřišť a poskytujeme mnoho dalších služeb - viz náš strojní park. Nyní vyrábíme také skladové kontejnery, regály, regálové konstrukce a kovové palety, šasi, zakladače, řezačku polystyrénu a jiné.

Více informací na www.pridal.cz.

Produkty

produkty pro stavebnictví produkty pro automobilový průmysl kovové palety regálové konstrukce skladové kontejnery spirály, štendry manipulační vozíky dopravníky jednoúčelové stroje řezačky látky a polystyrénu pracovní stoly šablony pro šití a stříhání montážní přípravky strojírenská zařízení pro průmysl

Služby

frézování na CNC fréze zakružování trubek ohýbání ocelových plechů CNC obrábění svařování oceli, nerezu, hliníku ohýbání ocelových profilů CNC soustružení CNC frézování ohýbání plechů na ohraňovacím lise výroba kovových palet

Kontakty

Telefony

+420 582 341 643 hlavní telefon

Emaily

info@pridal.cz
jana.pridalova@pridal.cz

Odkazy

http://www.pridal.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 14:30
Út 6 - 14:30
St 6 - 14:30
Čt 6 - 14:30
6 - 14:30 Dnes

Klíčová slova

dopravníky frézování ohýbání zakružování pracovní stoly CNC obrábění

Kategorie

Kovovýroba

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu