Ověřená firma

Střední odborné učiliště potravinářské, Jílové u Prahy, Šenflukova 220

0 (0 hodnocení)

+420 241 950 409

Akční nabídka

Popis činnosti

SOUp se po celou dobu své historie zabývá přípravou budoucích profesionálů v potravinářských oborech. Kromě klasické přípravy nabízí svým žákům všech oborů i různé rozšiřující kurzy - barmanský kurz, kurz studené kuchyně, kurz kávy. S novými trendy v potravinářských profesích se mohou žáci seznámit na tuzemských, ale a zahraničních výstavách.

SOUp sídlí ve vlastním areálu, který zahrnuje budovu ředitelství a dílen, budovu školního stravování a domov mládeže. Teoretická výuka probíhá v učebnách umístěných ve všech budovách. V areálu probíhá výstavba nové moderní budovy školy.

Střední odborné učiliště potravinářské vzniklo v roce 1979 místo zemědělského učiliště jako učiliště Čokoládoven. Od roku 1991 je SOUp zřizováno Středočeským krajem jako jeho příspěvková organizace.

Výuka probíhá v denní formě Obor Podnikání i v dálkové formě.

Obory:

- ŠVP cukrář - cukrovinkář (RVP 29-54-H/01 Cukrář)
- ŠVP kuchař (RVP 65-51-H/01 Kuchař - číšník)
- ŠVP kuchař - číšník (RVP 65-51-H/01 Kuchař - číšník)
- ŠVP podnikání (RVP 64-41-L/51 Podnikání- denní forma
- ŠVP podnikání (RVP 64-41-L/51 Podnikání – dálková forma

Obor CUKRÁŘ - CUKROVINKÁŘ navazuje na původní žáky učící se pro Čokoládovny, a tak se naší žáci učí vyrábět nejen klasické cukrářské výrobky, ale umí zpracovávat čokoládovou hmotu na pralinky a kandytovou hmotu na cucavé bonbony.

Žáci oboru KUCHAŘ se naučí připravovat pokrmy české i zahraniční kuchyně. Praxe probíhá v SOUp a na smluvních pracovištích v hotelech i restauracích.

Žáci oboru KUCHAŘ - ČÍŠNÍK se učí nejen připravovat pokrmy, ale i tyto pokrmy servírovat v souladu s pravidly číšnické práce.

Nástavbové studium PODNIKÁNÍ ( denní forma - 2 roky, dálková forma – 3 roky) je určeno pro žáky po vyučení a výuka je zaměřena na ekonomické a všeobecně vzdělávací předměty tak, aby žáci byli připraveni ke složení maturitní zkoušky.

Služby

maturitní obory nástavbové studium - dálková i denní forma učební obory

Kontakty

Telefony

+420 241 950 409 hlavní telefon

Emaily

soupotravin@cbox.cz

Odkazy

www.soupjilove.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu