Centrum umělého oplodnění a genetiky Plzeň

0 (0 hodnocení)

+420 377 279 350

Popis činnosti

Centrum umělého oplodnění Plzeň provozované společností IVF Zentren Prof. Zech – Pilsen s.r.o. IVF centrum prof. Zecha vzniklo v roce 2003 jako pracoviště odborníků v oblasti asistované reprodukce. Navázalo tak na úspěšnou tradici rakouského IVF centra prof. Zecha v Bregenz, které svým klientům nabízí pomoc v oblasti neplodnosti již od roku 1984.

IVF centra prof. Zecha patří ke skupině předních evropských privátních klinik, které si kladou za cíl, pomoci neplodným párům již v prvním léčebném cyklu ke zdravému dítěti, a to za pomoci všech dostupných prostředků s ohledem na zdraví a bezpečí všech zúčastněných.

V rámci úzké spolupráce s Ústavem asistované reprodukce FN Plzeň nabízíme klientům v České republice nejmodernější výkony v oblasti asistované reprodukce. Využíváme našich vědomostí a praktických zkušeností. Ve všech centrech jsou efektivně a hospodárně řízeny a plánovány veškeré zdroje, zaměstnanci prochází pravidelnými tréninky. Zaměstnáváme vysoce kvalifikované a motivované lékaře, biology, a další zdravotnický i nezdravotnický personál.

Nabízíme nejnovější technicky možné druhy terapií, při zohlednění specifických potřeb našich pacientek. Máme vlastní genetickou laboratoř, která nabízí specifická vyšetření zejména pro neplodné páry. Provádíme tzv. preimplantační genetickou diagnostiku (PGD – Preimplanatation Genetic Diagnosis) – jedná se o relativně novou, vysoce specializovanou metodu určenou k identifikaci chromosomálních aberací či monogenně dědičných chorob, a to ještě před implantací embrya do dělohy budoucí matky. Tuto metodu je možné použít pouze v souvislosti s programem umělého oplodnění - in vitro fertilizace (IVF) v rámci asistované reprodukce.

Indikací k této metodě je velmi vysoké riziko vrozené chromosomální aberace či závažné monogenně dědičné choroby pro potomka příslušného páru. Dále jde o páry zatížené dlouhodobě neúspěšnou léčbou neplodnosti (včetně neúspěšných IVF cyklů), opakovanými potraty apod. Principem metody je implantovat pouze „zdravá“ embrya – což jsou ta, u kterých nebyla v rámci PGD prokázána sledovaná abnormalita (vyloučení mutace sledovaného genu samozřejmě nevylučuje možnost mutace jiného – nevyšetřovaného genu).

Asistovaná reprodukce (umělé oplodnění):
-vyšetření spermiogramu
-chirurgický odběr spermií MESA/TESE
-spermie od dárce
-léčba endometriózy
-3D/4D ultrazvuk
-sonografický test průchodnosti vejcovodů
-hormonální léčba
-hormonální léčba spojená s inseminací (IUI)
-mimotělní oplodnění (InVitroFertilizace)
-ICSI (intracytoplasmatická injekce spermie do vajíčka)
-IMSI (selekce spermií pro ICSI dle detailní morfologie - tvaru spermie)
-prodloužená kultivace embryí (až 120 hodin) před zavedením do dělohy ženy
-asistovaný hatching (AH)
-EmbryoGlue – médium podporující implantaci embryí
-dárcovské oocyty (vajíčka) - stále přibývají neplodné páry, které chtějí založit vlastní rodinu, ale k otěhotnění potřebují darovaná vajíčka a třeba právě Vy jim můžete pomoci www.daruj-vajicka.cz
-intrauterinní inseminace (IUI) spermiemi dárce
-kryokonzervace embryí
-kryokozervace spermií
-kryokonzervace vajíček ženy (oocytů) - odebrání vajíček ženy a jejich zamražení pro pozdější použití pro metodu IVF

Služby genetické laboratoře:
- preimplantační genetické vyšetření embryí (PGS/PGD) – výběr „zdravého“ embrya před transferem do dělohy ženy
-preimplantační vyšetřeni 24 chromozomů (PGS)
-preimplantační vyšetření 24 chromozomů (PGS) a Preimplantační Genetická Diagnostika translokací
-preimplantační vyšetření monogenních chorob (PGD)

Služby

neplodnost umělé oplodnění dárcovství vajíček dárcovství spermií léčebné metody IVF (in vitro fertilizace) genetická laboratoř cytogenetická laboratoř gynekologie 3D/4D ultrazvukové vyšetření zamražení spermií zamražení vyjíček zamražení embryí

Kontakty

Telefony

+420 377 279 350 hlavní telefon

Emaily

office@ivf-institut.cz

Odkazy

www.ivf-institut.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu