CETINA a KENAUR s.r.o.

V uplynulých letech rozsah položených ploch překročil plochu 10 000 m2.

0 (0 hodnocení)

+420 377 241 238

Popis činnosti

Společnost se intenzivně se zabývá prováděním výstavby zpevněných ploch ze zámkové dlažby, výstavbou plotů, okrasných a opěrných zdí pomocí prvků f. BEST a K.B. blok, zemními pracemi, terénními úpravami, výstavbou kanalizací, jímek.

Zabývá se rovněž inženýrskými sítěmi pro budoucí výstavbu rodinných domů a drobnými stavebními pracemi. Společnost je ve stálém kontaktu s kvalitními dodavateli stavebního materiálu s vysokou životností.

Stavební firma disponuje stálým týmem zkušených pracovníků. Pro kvalitní a rychlé provedení prací vlastníme dostatečné strojní a dopravní vybavení na výstavby zpevněných ploch a ostatní činnosti. Jsme ve stálém kontaktu s kvalitními dodavateli stavebního materiálu s vysokou životností.

Produkty

parkoviště chodníky pěší zóny

Služby

výstavba komunikací zpevněné plochy ze zámkových dlažeb výstavba gabionových stěn výstavba plotů, opěrných zdí z betonových tvarovek demolice objektů výstavba a rekonstrukce kanalizací opravy vpustí a odvodňování odvodnění komunikací, zpevněných ploch, objektů výstavba vodovodů výstavba polních cest opravy a výstavba průmyslových objektů výstavba skladů, odpadů včetně legislativního zajištění zemní práce

Kontakty

Telefony

+420 377 241 238 hlavní telefon
+420 603 844 266 Alt

Emaily

cetina@kenaur.cz
cetina@cetinakenaur.cz

Odkazy

www.cetinaakenaur.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15
Út 7 - 15
St 7 - 15
Čt 7 - 15
7 - 15

Klíčová slova

ploty gabionové stěny zámková dlažba inženýrské sítě komunikace kanalizace vpustě odvodňování vodovody výstavba skladů výstavba odpadů zemní práce výstavba komunikací Plzeň demolice objektů Plzeň zemní práce Plzeň vodovody Plzeň

Kategorie

Stavební firmy, společnosti Ploty a ohrady Zemní práce Kanalizace

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu