Pension Dita*** - Adršpach - Teplické skály

Hledáte příjemné a levné celoroční ubytování v blízkosti Adršpašských skal s možností výletů? Pak je zde pro Vás Dita penzion Adršpach.

90 (1 hodnocení)

+420 606 611 640

Popis činnosti

Nabízíme levné ubytování v klidném rodinném penzionu Dita s kapacitou 26 osob. Ubytování je možné v 2, 3 a 4lůžkových pokojích s vlastní sprchou, WC, plně vybavenou kuchyňkou, vařičem, lednicí a Wi-Fi připojením. Hosté mohou využít rozlehlé zahrady, houpačky, ohniště, vinného sklípku s moravskými víny, společenské místnosti a parkoviště u objektu.

Stravování si hosté zajistí buďto sami (každý pokoj je vybaven kuchyní s lednicí) nebo je též možné zajistit stravování v nedaleké restauraci, příp. poradíme s výběrem dle trasy výletu.

Rozlehlá panenská příroda pískovcových skal, jako stvořená pro dovolenou, a oblast celého Broumovska je rájem milovníků turismu, sportu a přírodních krás. Značené trasy Vás zavedou do skalních měst i nedalekých Broumovských stěn a k stolové hoře Ostaš. Adršpašská příroda láká také k horolezectví, cykloturistice, turistice, koupání.

Zájemci o historické památky mohou navštívit např. zámek Ratibořice a pověstné Babiččino údolí, Zoo a safari Dvůr Králové, broumovský klášter, náchodský zámek a vojenskou pevnost Dobrošov.

Služby

ubytování turistika sportovní areály

Kontakty

Telefony

+420 606 611 640 hlavní telefon

Emaily

info@pensiondita.cz

Odkazy

www.pensiondita.cz

Hodnocení

Prostředí
90
Lokalita
90
Cena
80
Personál
100
  • 90 od , 01.08.2014 10:45
    Velmi vstřícný přístup, kvalitní služby.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu