Feichtinger Žídek Fyrbach advokáti s.r.o.

Poskytujeme úplné a komplexní právní poradenství zohledňující skutečné potřeby klienta.

0 (0 hodnocení)

+420 530 512 280

Main

Popis činnosti

V soukromém životě, ale například i v činnosti a působení obchodních korporací může dojít k situaci, která si z hlediska efektivity a rychlosti vyžaduje autoritativní rozhodnutí třetí strany, ať už jde o řízení před obecnými soudy, rozhodčí řízení nebo mezinárodní arbitráže. V takových případech je pro dosažení svých práv nutnost odborného právního zastoupení naprosto nezbytná.

Advokátní kancelář nabízí klientům právní služby v kvalitě a rozsahu, které odpovídají standardu největších českých a mezinárodních advokátních kanceláří. Advokáti působící v naší advokátní kanceláři se podílejí na zastupování společností a občanů v civilních a obchodních sporech.

Čerpáme z bohatých zkušeností svých právníků s poskytováním poradenství pro soukromý i veřejný sektor. Díky těmto zkušenostem máme možnost nabídnout svým klientům unikátní kombinaci právních služeb, které zohledňují jak každodenní potřeby podnikatelů, obchodních společností a veřejných institucí, tak i specifickou veřejnoprávní regulaci, se kterou přicházejí do styku.

Při poskytování právních služeb zohledňujeme též účetní a daňové aspekty daného zadání. V oblasti daňové a účetní úzce spolupracujeme s odborníky, kteří dlouhodobě poskytovali daňové a účetní poradenství v rámci tzv. Velké čtyřky.

Naše pobočky se nacházejí v Praze, Brně a Znojmě. Aktivně však působíme též v Českých Budějovicích a na řadě dalších míst České republiky. _

Služby

Právo obchodních korporací Bankovnictví a financování Veřejné finance a investování Právo ICT a právo duševního vlastnictví Nemovitosti a stavební právo Veřejné zakázky a podpora Právo občanské Právo insolvenční Zastupování v soudním a rozhodčím řízení Sepis právních stanovisek Příprava strategie vedení sporu Příprava narovnání a soudních smírů

Kontakty

Telefony

+420 530 512 280 Main

Emaily

znojmo@akfz.cz

Odkazy

www.akfz.cz website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu