NEXUS Ubytovna Praha

I v hlavním městě se můžete ubytovat za rozumné peníze! Ubytování již od 99,- Kč!

0 (0 hodnocení)

+420 777 177 002

Main

Akční nabídka

Popis činnosti

Možná si říkáte, že bydlení v Praze je sice nejlepší možnost, když dojíždíte za prací, ale také nejdražší variantou. To ovšem nemusí být nutně vždy pravda. Ubytovny Praha a levné ubytován v Praze je totiž možné díky nám a našim službám!

Nabízíme levné ubytování v Praze ve třech lokalitách. Ubytovny mají nadstandardně vybavené pokoje. Ubytování nabízíme pro skupiny i jednotlivce.

Jsme připraveni vás ubytovat nejen na pár dní, ale i dlouhodobě. Vhodné pro turisty, studenty i zaměstnance dojíždějící za prací. Díky našim nízkým cenám a pohodlnému ubytování si můžete ušetřit nejen váš drahocenný čas, ale také finance.

Podívejte se na nabídku našich pokojů a projděte si možnosti dlouhodobého pronájmu. Podívejte se, jak jsou naše pokoje zařízeny a zamluvte si včas termín, kdy si budete přát ubytovat.

Praha nemusí být tak drahá, jak se o ní traduje, ubytování za velmi nízké ceny od nás vás mohou přesvědčit, že můžete i dlouhodobě žít v Praze a nedělat si tak velké starosti s výdaji za bydlení.

Nelámejte si proto už hlavu s tím, že není snadné v Praze žít za levné peníze! Protože když využijete našich služeb, snadné to bude! Tak směle do toho!

Těšíme se na Vás! _

Produkty

Jednolůžkové pokoje Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkové pokoje Pokoje s koupelnou Apartmány

Služby

Levné ubytování Nadstandardně vybavené pokoje Ubytování pro jednotlivce i skupiny Dlouhodobé pronájmy

Kontakty

Telefony

+420 777 177 002 Main
+420 777 136 111 Alt
+420 608 837 713 Mobile

Emaily

info@ubytovny-praha.com
bhlc@volny.cz

Odkazy

www.ubytovny-praha.net website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu