Ověřená firma

NEXUS Ubytovna Praha

I v hlavním městě se můžete ubytovat za rozumné peníze! Ubytování již od 99,- Kč!

0 (0 hodnocení)

+420 777 177 002

Infolinka

Akční nabídka

Popis činnosti

Možná si říkáte, že bydlení v Praze je sice nejlepší možnost, když dojíždíte za prací, ale také nejdražší variantou. To ovšem nemusí být nutně vždy pravda. Ubytovny Praha a levné ubytován v Praze je totiž možné díky nám a našim službám!

Nabízíme levné ubytování v Praze ve třech lokalitách. Ubytovny mají nadstandardně vybavené pokoje. Ubytování nabízíme pro skupiny i jednotlivce.

Jsme připraveni vás ubytovat nejen na pár dní, ale i dlouhodobě. Vhodné pro turisty, studenty i zaměstnance dojíždějící za prací. Díky našim nízkým cenám a pohodlnému ubytování si můžete ušetřit nejen váš drahocenný čas, ale také finance.

Podívejte se na nabídku našich pokojů a projděte si možnosti dlouhodobého pronájmu. Podívejte se, jak jsou naše pokoje zařízeny a zamluvte si včas termín, kdy si budete přát ubytovat.

Praha nemusí být tak drahá, jak se o ní traduje, ubytování za velmi nízké ceny od nás vás mohou přesvědčit, že můžete i dlouhodobě žít v Praze a nedělat si tak velké starosti s výdaji za bydlení.

Nelámejte si proto už hlavu s tím, že není snadné v Praze žít za levné peníze! Protože když využijete našich služeb, snadné to bude! Tak směle do toho!

Těšíme se na Vás!

Produkty

Jednolůžkové pokoje Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkové pokoje Pokoje s koupelnou Apartmány

Služby

Levné ubytování Nadstandardně vybavené pokoje Ubytování pro jednotlivce i skupiny Dlouhodobé pronájmy

Kontakty

Telefony

+420 777 177 002 Infolinka
+420 777 136 111 Mobil
+420 608 837 713 Mobil

Emaily

info@ubytovny-praha.com
bhlc@volny.cz

Odkazy

www.ubytovny-praha.net

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu