FeMi - centrum Pacov, s.r.o. - Kovošrot

Patříme mezi významné zpracovatele kovového odpadu v regionu.

0 (0 hodnocení)

+420 724 300 975

Popis činnosti

Nabízíme Vám výkup železných a litinových odpadů, výkup odpadů barevných kovů, autobaterií a kabelů. Železný odpad separujeme, třídíme a upravujeme. Provádíme ekologickou likvidaci vozidel.

Zajišťujeme odvoz šrotu malo a velkoobjemovými kontejnery s možností nakládky hydraulickou rukou, přistavení kontejnerů. Vážení na mostní digitální váze do 60 t a menší příruční váze do 500 kg.

Cílem firmy je zajišťovat nákup, prodej a úpravu šrotu a to jak ocelového, tak i šrotu barevných kovů. Získaný materiál pečlivě třídíme a upravujeme. Naše odběratele proto tvoří ocelárny a slévárny v naší republice, ale i v zahraničí. V současné době firma patří mezi významné zpracovatele kovového odpadu v regionu.

Naše firma Kovošrot FeMi - centrum Pacov s.r.o. patří mezi významné zpracovatele kovového odpadu v regionu. Mezi naše významné obchodní partnery řadíme firmy jako Selekta Pacov a.s., Dřevozpracující družstvo Lukavec, VOD Jetřichovec a mnoho dalších.

Pokud byste rádi využili našich služeb, kontaktujte nás nebo navštivte naše domovské stránky www.femi.wz.cz, kde se dozvíte podrobnější informace.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Barevné kovy Železný a litinový odpad Autobaterie Kabely Jablka a papír Lepenka

Služby

Ekologická likvidace vozidel Nákup Prodej Úprava šrotu Zpětný odběr autobaterií Výkup kabelů Odvoz šrotu Úprava kovových odpadů Výkup papíru a lepenky Autodoprava Vážení na nákladní váze

Značky

Man Avia Peugeot Partner

Kontakty

Telefony

+420 724 300 975 hlavní telefon

Emaily

femicentrumpacov@seznam.cz

Odkazy

www.kovosrot-pacov.cz
www.femi.wz.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu