Popis činnosti

Prodej veškerého stavebního materiálu. Nabízíme širokou nabídku zboží, kterou pokryjeme Vaše potřeby pro dům, byt i zahradu. Nabízíme přibližně 10 000 různých položek a toto číslo každým dnem rozšiřujeme, abychom maximálně uspokojili přání a potřeby Vás zákazníků.

Naše stavebniny cílí jak na běžného zákazníka, tak na stavební a jiné firmy. Všem bez rozdílu pak nabízíme věrnostní a množstevní slevy, ceny na míru a jiné výhody.

Spolupracujeme s velkým množstvím dodavatelů, mezi nejvýznamnější patří stavebniny Pro-doma, Dek Trade, Ferobet, Brož, Soudal, Euro-nářadí, Weber, PPG a mnoho dalších, díky čemuž jsme schopni zajistit i neskladové zboží za krátký čas a rozumnou cenu.

V rámci našich služeb nabízíme i dopravu zboží až k vašim dveřím.

Dále nabízíme:
• zakázkovou výrobu nábytku (kuchyně, vestavěné skříně, dětské a studentské pokoje, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek)
• provádíme také rekonstrukce bytových jader
• půjčovna nářadí
• služby čerpací stanice LPG
• mycí linka os. vozidel, pneuservis
• služby kolorovacího centra barev

Zakázky dohodou, více informací na www stránkách. Pro více informací neváhejte kontaktovat naši prodejnu nebo nás navštivte a nechejte si poradit.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Kontaktní osoba:
Jiří Sokola - majitel
602 757 145, sokola@sokola.cz

Produkty

elektroinstalční materiál vodoinstalační materiál zahradní hnojiva a substráty barvy a laky spárovací hmoty kuchyně, ložnice vestavěné skříně dětské pokoje hutní materiál stavební nářadí

Služby

zakázková výroba nábytku montáž rekonstrukce bytových jader čerpací stanice LPG pneuservis mycí linka os. vozidel kolorovací centrum barev půjčovna nářadí

Kontakty

Telefony

+420 517 383 622 hlavní telefon

Emaily

sokola@sokola.cz

Odkazy

www.sokola.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu