Miloslav Bárta - Požární ochrana a bezpečnost práce

0 (0 hodnocení)

+420 602 857 492

Akční nabídka

Popis činnosti

Miloslav Bárta nabízí kvalitní školení v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce, zpracování dokumentací požární ochrany, revizi hasičských zařízení, odstranění závad v dokumentacích. Působnost v celém Královéhradeckém kraji!

Maloobchodní prodej požární techniky a vybavení, servis. Nabízíme kompletní vybavení pro profesionální i dobrovolné hasiče a fyzické osoby, bezpečnostní značení, hasicí přístroje, hydrantové systémy, protipožární ucpávky INTUMEX. Možnost vyrobit hasičské oblečení na zakázku (různé velikosti). Kompletní vybavení pro profesionální i dobrovolné hasiče a fyzické osoby, bezpečnostní značení, hasicí přístroje, hydrantové systémy.

V poslední době byla nabídka rozšířena o maloobchod s prostředky požární ochrany, požární bezpečnosti staveb a jejich servis. Naším cílem je poskytovat kvalitní zboží a služby ke spokojenosti našich zákazníků.

V poslední době byla nabídka rozšířena o maloobchod s prostředky požární ochrany, požární bezpečnosti staveb a jejich servis, činnost OZO (zpracování dokumentací PO, provádění preventivních kontrol, školení PO, v plném rozsahu). Navštivte náš web na adrese http://www.pozarniochrana-spindleruvmlyn.cz/.

Vašim požadavkům vyhovíme i mimo pracovní dobu po tel. domluvě. Zavolejte nám.

Těšíme se na Vás!

Produkty

požární technika výzbroj pro hasiče hydrantové systémy výstroj technické prostředky

Služby

prodej servis školení revize pozáruční servis zpracování dokumentací požární ochrany požární bezpečnost staveb

Kontakty

Telefony

+420 602 857 492 hlavní telefon

Emaily

mb.servis@email.cz

Odkazy

http://www.pozarniochrana-spindleruvmlyn.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 14
Čt 8 - 14 Dnes

Klíčová slova

požární ochrana bezpečnost práce školení revize hasící přístroje školení požární ochrany školení bezpečnosti práce zpracování dokumentací požární ochrany

Kategorie

Požární ochrana - zařízení, služby

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu