+420 566 533 128

Popis činnosti

Nabízíme dodávky řezaných dílců, lakování dílců, lepení, tepelné tvarování plastů. Umíme vyhovět zákazníkovi - vyrobíme jak kusový výrobek, tak dodáme i ve velké sérii.

V našem sortimentu elektroizolačních materiálů naleznete - desky, tyče, trubky, drážkové izolace, technické tkanice, lepicí pásky, izolační trubičky, slídové izolace, kruhové a profilové měděné a hliníkové dráty pro vinutí, závojové rohože pro laminaci, skelné tkaniny a příze. Nabízíme rovněž vodiče a kabely pro elektrické rozvody.

Také provádíme následnou montáž elektrotechnických komponentů dle požadavků. Máme potřebné strojní vybavení k této činnosti - CNC soustruhy, CNC frézky, pily a vodní paprsek.

Obchodní aktivity naší firmy jsou celosvětové. Spolupracujeme jak s východními, tak i západními trhy. Nakupujeme materiály od mnoha zahraničních i českých výrobců. Konzultujeme a užíváme jejich doporučení a zkušenosti s výběrem materiálu pro naše použití. Kvalita výroby je garantována certifikovaným systémem ISO 9001:2016 a dále nabízíme UL Repacking.

Neváhejte a využijte některou z našich nabídek!

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Technické plasty Izolanty Teplotně izolační desky Balistická ochrana Teplotní sondy PT100 a PT1000 Pojistky Vodiče pro vinutí Profilové měděné a kruhové dráty Profilové hliníkové a kruhové vodiče Neizolované holé CU profily Skelné tkaniny, rohože a příze

Služby

Výroba obráběných dílců Přířezové služby Třískové obrábění Obrábění odlitků Lisování a ražení Vrapování Tvarování Lakování Laserové gravírování Montáže podsestav

Značky

Glastherm AB DAHRENTRA OAO Gomelcabel EDERFIL Polystone®

Certifikáty

ISO 9001:2016

Speciality

UL Repacking

Kontakty

Telefony

+420 566 533 128 hlavní telefon
+420 566 533 111 Fax

Emaily

labara@labara.cz

Odkazy

www.labara.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu