+420 515 266 815
+420 515 266 815
Naše restaurace je umístěna ve dvorním traktu starobylého, památkově chráněného domu na Kovářské ulici č. 10 ve Znojmě a disponuje maximálně 44 místy. Součástí restaurace je posezení na letní zahrádce v počtu 30 míst. Restaurace je nekuřácká s kuřáckým, stavebně a prostorově odděleným salónem.
V témže domě se nachází vinný sklep s cca. 150 kójemi na víno a více než 15.000 láhvemi vína. Naše vinotéka obsahuje většinu vín vinařů celé Moravy, jakými jsou Znovín Znojmo a.s., Vinné sklepy Valtice a.s., Ing. Miloš Michlovský, včetně stejně kvalitních „malých vinařů„ zastoupené vinařstvím rodiny Špalkovi, vinařství Waldberg Vrbovec s r.o., vinařství Hort s r.o. a další.
Labužníkům zlatavého moku nabídneme pivo z malého Dalešického pivovaru a.s. a to kvasnicovou, nefiltrovanou 11° a 13° Májový ležák.
Kompletní nabídku jídel, pití a vína viz. Nabídka.
| +420 515 266 815 | hlavní telefon |
| info@lacasanavarra.cz |
| http://www.lacasanavarra.cz |
Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 771 270 421 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu