HELLA stínící technika s.r.o.

HELLA - vynikající technika ve spojení s estetikou a inovací!

0 (0 hodnocení)

+420 541 231 099

Popis činnosti

Jsme jedním z vůdčích výrobců systémů ochrany před sluncem a počasím. Nabízíme Vám moderní systémy ochrany, jako jsou markýzy, rolety, žaluzie, zastínění zimních zahrad apod., které umožňují individuální regulaci světla a stínu.

Současně ale tyto produkty chrání také před zvědavými pohledy, některé mají velmi dobré izolační vlastnosti. Mnohotvárností modelů a barev se prosazují jako markantní zdůraznění architektonických prvků - jak interiérových, tak i exteriérových.

Náš úspěch se zakládá především na vysoké kvalitě našich výrobků, permanentní angažovanosti při novém rozvoji a dalším zdokonalování a vyškoleném mnohostranném poradenství.

Perfektní montáž prováděná výlučně odborníky naší firmy zaručuje dlouhodobé fungování výrobků stínící techniky. Více než 20 specializovaných obchodů po celém Rakousku a dvě pobočky v Jižním Tyrolsku svědčí jak o kvalitě, tak o vynikajícím servisu, který lze očekávat od firmy HELLA.

Dbáme důsledně na kvalitu, od výroby až po služby zákazníkům.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Venkovní žaluzie Interiérové žaluzie Vertikální žaluzie Zastínění zimních zahrad Markýzy Fasádní stínění Předokenní textilní rolety Lodžiové markýzy Systém schránek a vestavné prvky Rolety Zatemňovací rolety Kazetové rolety Sítě proti hmyzu Pergoly Textilní interiérové zastínění Textilní venkovní zastínění

Služby

Výroba a prodej Služby zákazníkům Servis

Certifikáty

ISO 9001

Kontakty

Telefony

+420 541 231 099 hlavní telefon
+420 541 231 575 Tel.

Emaily

brno@hella.info

Odkazy

www.hella.info

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu