Mgr. Dana Hrušková

Kurzy a překlady němčiny na míru v Jihlavě a okolí.

0 (0 hodnocení)

+420 560 590 513

Popis činnosti

Nabízím soukromou výuku německého jazyka pro děti, dospělé i firmy. Rovněž vyučuji češtinu pro cizince a zajišťuji doučování němčiny a češtiny. Kromě výuky připravuji studenty k maturitě a dalším jazykovým zkouškám všech stupňů.

Poskytuji překlady a tlumočení v německém i českém jazyce. V češtině se zabývám i editorskou činností a korekturami. Pro větší počet uchazečů lektoruji semináře a kurzy, které organizuji dle požadavků zájemce.

Učební program výuky jazyků vychází ze znalostí a požadavků klientů a je realizován jak osvědčenými, tak moderními vyučovacími metodami. Ty jsou zaměřeny převážně na rozvoj konverzace a komunikace, na nácvik a zdokonalování dovednosti poslechu a čtení a stranou nezůstává ani rozvoj dovednosti psaní.

Všechny znalosti a dovednosti jsou nacvičovány pomocí aktivit, které zároveň umožňují zvládnutí základní i pokročilé gramatiky, a to pomocí hravých a nenásilných metod. Student je tak na základě různých simulačních cvičení připravován na zvládnutí běžných, ale i odborně zaměřených jazykových situací ze života všedního i pracovního. Individuální výuka je časově přizpůsobována požadavkům klienta.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat a domluvte si konzultaci o vašich možnostech.

Služby

Výuka němčiny Výuka češtiny Výuka češtiny pro cizince Doučování Překladatelství Tlumočení Příprava na zkoušky Lektorování Semináře němčiny

Jazyky

Český Německý

Kontakty

Telefony

+420 560 590 513 hlavní telefon

Emaily

d.hrusk@centrum.cz

Odkazy

www.jazyky-jihlava.cz
www.hruskovadana.webnode.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu