Rp. GALENICA, a.s. - Lékárna GALEN

Maximum pro Vaše zdraví.

0 (0 hodnocení)

+420 465 352 901

Main

Popis činnosti

Lékárna jako jediná v širokém okolí disponuje samoobslužnou plochou pro výběr volně prodejných léčiv a doplňků stravy. S výběrem pomůže odborný personál. Samozřejmostí je výdej léčiv na recept i další lékové a výživové doplňky.

Zdravotnické potřeby, jako osvědčený obchod na poliklinice Galen, byly přemístěny do prostor lékárny v přízemí budovy. Součástí sortimentu je i zdravotní ortopedická obuv.

Pro invalidy přijíždějící k lékárně autem je připraven výdej léčiv přímo do aut. Na vyhrazeném parkovišti bezprostředně před lékárnou je k dispozici zvonek, kterým si řidič ze svého sedadla přivolá asistenci personálu lékárny.

Produkty

Léky Léčiva Zdravotnické potřeby Kosmetika Zdravotní obuv

Služby

Výdej léků Samoobslužná plocha Internetová lékárna KAPKA ZDRAVÍ Bezbariérový přístup Přístup pro maminky s kočárky Poradenství

Kontakty

Telefony

+420 465 352 901 Main

Emaily

info@lekarna-galen.cz

Odkazy

http://www.lekarna-galen.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 17
Út 7 - 17
St 7 - 17
Čt 7 - 17
7 - 17 Dnes

Klíčová slova

lékárna lékárna Ústí nad Orlicí zdravotnické potřeby lékárna Galen zdravotnické potřeby Ústí nad Labem léky Ústí nad Labem léky na předpis Ústí nad Labem výživové doplňky Ústí nad Labem vitamíny Ústí nad Labem léčiva Ústí nad Labem Galen Ústí nad Labem

Kategorie

Lékárny Léčiva, léky Zdravotnické potřeby, pomůcky a nábytek

Platební metody

  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu