Ověřená firma

Rp.Galenica-Lékárna

0 (0 hodnocení)

+420 465 352 901

Akční nabídka

Popis činnosti

Lékárna jako jediná v širokém okolí disponuje samoobslužnou plochou pro výběr volně prodejných léčiv a doplňků stravy. S výběrem pomůže odborný personál. Samozřejmostí je výdej léčiv na recept i další lékové a výživové doplňky.

Zdravotnické potřeby, jako osvědčený obchod na poliklinice Galen, byly přemístěny do prostor lékárny v přízemí budovy. Součástí sortimentu je i zdravotní ortopedická obuv.

Pro invalidy přijíždějící k lékárně autem je připraven výdej léčiv přímo do aut. Na vyhrazeném parkovišti bezprostředně před lékárnou je k dispozici zvonek, kterým si řidič ze svého sedadla přivolá asistenci personálu lékárny.

Věříme, že parkovací plochu a plně bezbariérový přístup ocení vedle klientů ZTP, také především matky s dětmi v kočárcích. Samoobslužná plocha je dostatečně velká i pro průjezd kočárkem mezi regály. Lékárna nabízí i dětskou výživu i přípravu ředěných sirupů pro děti.

Produkty

léky zdravotnické potřeby

Kontakty

Telefony

+420 465 352 901 hlavní telefon

Emaily

info@lekarna-galen.cz

Odkazy

www.lekarna-galen.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 17 Dnes
Út 7 - 17
St 7 - 17
Čt 7 - 17
7 - 17

Klíčová slova

lékárna lékárna Ústí nad Orlicí zdravotnické potřeby lékárna Galen zdravotnické potřeby Ústí nad Labem léky Ústí nad Labem léky na předpis Ústí nad Labem výživové doplňky Ústí nad Labem vitamíny Ústí nad Labem

Kategorie

Lékárny Zdravotnické potřeby, pomůcky a nábytek

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu