I CARE - KOSMETIKA PLZEŇ

0 (0 hodnocení)

+420 603 444 178

Popis činnosti

Diagnóza pleti, kvalitní, kosmetické ošetření, péče o pleť, omlazení, udržení zdraví pleti, relaxace a rituály, účinná francouzská luxusní salonní kosmetika SOTHYS, protivráskové kúry, hydratační kúry, chemický peeling, odstranění pigmentových skvrn, rozšířených žilek v obličeji, omlazení stárnoucí a suché pleti, ošetření akné. Mikromasáž očního okolí, kosmetická masáž, barvení obočí a řas. Prodej pleťové i tělové kosmetiky pro domácí péči, prodej dekorativní kosmetiky. Kosmetické ošetření pro muže, speciální produkty pro mužskou pleť.

Kosmetické ošetření, diagnóza pleti, kvalitní, kosmetické ošetření, péče o pleť, omlazení, udržení zdraví pleti, relaxace a rituály, účinnou francouzskou luxusní salonní kosmetikou SOTHYS, protivráskové kúry, hydratační kúry, chemický peeling, specifická ošetření, ošetření pigmentových skvrn, rozšířených žilek v obličeji, stárnoucí a suché pleti, akné. Mikromasáž očního okolí, kosmetická masáž, barvení obočí a řas. Prodej pleťové i tělové kosmetiky na míru pro domácí péči s viditelným účinkem, prodej dekorativní kosmetiky.

Produkty

SOTHYS Paris, francouzská luxusní pečující kosmetika Profesionální francouzská kosmetika

Služby

Péče o pleť kosmetickou značkou SOTHYS Masáže Tónování obočí a řas Chemický peeling Mikromasáž očního okolí Kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu

Kontakty

Telefony

+420 603 444 178 hlavní telefon

Emaily

irena@icare.cz

Odkazy

http://kosmetickysalon-plzen.cz

Kontakty

Klíčová slova

kosmetika chemický peeling SOTHYS pigmentace francouzská kosmetika

Kategorie

Kosmetické salony

Nejbližší podobné firmy

100 (3 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu