I CARE - KOSMETIKA PLZEŇ

0 (0 hodnocení)

+420 603 444 178

Popis činnosti

Diagnóza pleti, kvalitní, kosmetické ošetření, péče o pleť, omlazení, udržení zdraví pleti, relaxace a rituály, účinná francouzská luxusní salonní kosmetika SOTHYS, protivráskové kúry, hydratační kúry, chemický peeling, odstranění pigmentových skvrn, rozšířených žilek v obličeji, omlazení stárnoucí a suché pleti, ošetření akné. Mikromasáž očního okolí, kosmetická masáž, barvení obočí a řas. Prodej pleťové i tělové kosmetiky pro domácí péči, prodej dekorativní kosmetiky. Kosmetické ošetření pro muže, speciální produkty pro mužskou pleť.

Kosmetické ošetření, diagnóza pleti, kvalitní, kosmetické ošetření, péče o pleť, omlazení, udržení zdraví pleti, relaxace a rituály, účinnou francouzskou luxusní salonní kosmetikou SOTHYS, protivráskové kúry, hydratační kúry, chemický peeling, specifická ošetření, ošetření pigmentových skvrn, rozšířených žilek v obličeji, stárnoucí a suché pleti, akné. Mikromasáž očního okolí, kosmetická masáž, barvení obočí a řas. Prodej pleťové i tělové kosmetiky na míru pro domácí péči s viditelným účinkem, prodej dekorativní kosmetiky.

Produkty

SOTHYS Paris, francouzská luxusní pečující kosmetika Profesionální francouzská kosmetika

Služby

Péče o pleť kosmetickou značkou SOTHYS Masáže Tónování obočí a řas Chemický peeling Mikromasáž očního okolí Kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu

Kontakty

Telefony

+420 603 444 178 hlavní telefon

Emaily

irena@icare.cz

Odkazy

kosmetickysalon-plzen.cz

Kontakty

Klíčová slova

kosmetika chemický peeling SOTHYS pigmentace francouzská kosmetika

Kategorie

Kosmetické salony

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu