Úklidové služby - Žehová Gabriela

• Desítky spokojených klientů • Zkušení zaměstnanci • Dlouholetá tradice • Možnost využití náhradního plnění •

0 (0 hodnocení)

+420 603 257 635

Popis činnosti

Hledáte úklidovou službu z Liberce a okolí? Potřebujete úklidovou firmu, která Vám poskytne komplexní servis? Pak kontaktujte úklidovou firmu Gabriela z Liberce. Provádíme jak jednorázové, tak pravidelné úklidy. Při pravidelném úklidu čistíme podlahy, sociální zařízení, chodby, výtahy, či vysypáváme koše, popelníky a další dle přání zákazníka.

V oblasti úklidových služeb je služba prováděna speciálně vyškolených týmem a je využívána převážně v případě havárií, a pravidelný úklid (úklid kanceláří, domácností a průmyslových objektů).

Jsme odborníky na kompletování a sortování produktů všeho druhu. Kompletaci provádí vyškolení zaměstnanci a každá akce je v zájmu kvality podrobně dokumentována. Jako jediní v České republice nabízíme čištění plugů mechanickou cestou – tento postup výrazně zvyšuje životnost plugu při zachování jeho vlastností a kvality čištění.

Odběrem služeb od společnosti Gabriela Facility Managament si zaměstnavatelé mohou zajistit náhradní plnění nejen v roce 2016, ale dále i splnit svou povinnost dle zákona o zaměstnanosti, týkající se zaměstnávání OZP čili osob se zdravotním postižením.

Jsme flexibilní a rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům. Za dobu naší činnosti jsme získali mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí a doporučují nás svým známým.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat nebo využijte přiloženého formuláře.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Služby

Profesionální mytí oken Ošetření nábytku Ošetření mramorových podlah Čištění koberců a čalounění Úklid domácnosti, kanceláří Úklid průmyslových objektů Vizuální kontrola sorting Převíjení tkanin na speciálních převíjecích strojích Audit kvality Vstupní a výstupní kontrola Produktová odpovědnost Služby lakovny

Certifikáty

ISO 9001 ISO 14001

Kontakty

Telefony

+420 603 257 635 hlavní telefon

Emaily

gabrielz@seznam.cz
zehovagabriela@seznam.cz

Odkazy

uklidovasluzbagabriel.cz
www.gabrielafm.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu