Ověřená firma

Svatý Jan nad Malší – obecní úřad

Obec v Jihočeském kraji.

0 (0 hodnocení)

+420 387 962 266

Akční nabídka

Popis činnosti

Obec Svatý Jan nad Malší se nachází v Jihočeském kraji na pravé straně vodní nádrže Římov, postavené na řece Malši. K obci náleží Chlum nad Malší, Sedlce a několik dalších osad a samot. Až do počátku 18. století se v místech nynější vsi Svatý Jan prostíralo jen pusté návrší, zvané Ločenická hora.

Zajišťujeme správu obce na našem obecním úřadě v úřední dny.

V obci se taktéž nachází mateřská škola a základní škola, knihovna, Czech POINT, muzeum loutek a stálá expozice obce, galerie Na faře se stálou expozicí vltavínů a nedaleko obce se nachází Velešínský hrad. Pracují zde sdružení ochránců přírody ROSA, myslivecké sdružení s mysliveckým kroužkem mladých, dále dětský včelařský kroužek a zahrádkářský spolek. O kulturu a společenský život se v obci stará farní pěvecký sbor, kroužky místní základní školy či taneční soubory.

Pokud byste měli chuť na něco dobrého, můžete navštívit naši hospodu U kostela a hospodu U rybníka, která se nachází v Sedlici.

V obci pořádáme poutě a jarmarky, na podzim tradiční posezení pod kaštany na návsi nebo také se zde každoročně konají závody historických vozidel „S kopce do kopce“.

V roce 1997 získala obec 1. místo ve 3. ročníku soutěže o titul Vesnice roku. V roce 2003 obec převzala ocenění za 2. místo v evropském kole soutěže ENTENTE FLORALE.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby

ověřování listin ověřování podpisů kopírování listin Czech POINT služby občanům elektronická podatelna Česká pošta

Kontakty

Telefony

+420 387 962 266 hlavní telefon
+420 387 962 175 další telefon

Emaily

starosta@svjan.cz
mistostarosta@svjan.cz
podatelna@svjan.cz

Odkazy

www.svjan.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu