Richard JANDA - elektropráce

Specialista na revize elektroinstalací, spotřebičů a hromosvodů.

0 (0 hodnocení)

+420 603 247 520

Main

Popis činnosti

Potřebujete opravit elektroinstalaci nebo hromosvod? Chcete provést revizi elektroinstalace, spotřebiče nebo hromosvodu? Pokud hledáte firmu nabízející profesionální služby širokého rozsahu v oboru elektro, neváhejte a kontaktujte elektrikáře Richarda Jandu.

Provádíme revize elektroinstalací, spotřebičů, hromosvodů, rozvaděčů, EPS, EZS a opravy elektroinstalací do 1 000 V. Pro revize rozvaděčů a spotřebičů používá měřicí přístroj METREL s měřicím napětím 1 000 V. Materiál, se kterým pracuje, odebírá z velkoobchodu, proto má nižší ceny. Ceny jsou stanoveny dohodou podle požadované práce.

Pokud potřebujete provést revizi elektroinstalací a spotřebičů, tak kontaktujte Richarda Jandu na telefonním čísle 603 247 520.

Produkty

Rozvaděče Rozvodné skříně Elektrospotřebiče Elektroinstalace Hromosvody Elektronická požární systémy Elektronické zabezpečovací signalizace

Služby

Revize rozvaděčů a spotřebičů Opravy elektroinstalací a hromosvodů Revize EPS a EZS Instalace LOXONE Revize EPS a EZS, JABLOTRON Přípravné a dokončovací stavební práce Vyhotovení revizní zpráv

Kontakty

Telefony

+420 603 247 520 Main

Emaily

janda.richard@email.cz

Odkazy

elektrikar-praha6.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu