Ověřená firma

Ploty Kodl, s.r.o.

Ploty pro celý Plzeňský kraj.

0 (0 hodnocení)

+420 371 721 303

Popis činnosti

Sháníte kvalitní kovové, umělé, plastové, montované ploty, oplocení nebo pletivo (PVC, nerez, pozink) na ploty v regionu Plzeň? Hledáte specialistu na prodej pletiva v Plzeňském kraji? Kontaktujte odborníky na prodej a stavbu plotů - firmu Ploty Kodl, s.r.o.

Dodáváme ploty na klíč přesně podle přání zákazníků. Firma vznikla v roce 1995 jako montážní firma, původně dřevěného oplocení. V krátké době začala rozšiřovat nabízený sortiment plotových prvků a od roku 2000 se zaměřuje na drátěný program. Pro ostatní druhy oplocení dodáváme plotové sloupky a prefabrikované plotové dílce. Vyrábíme vrata a vrátka na míru.

Od roku 2011 jsme rozběhli výrobu plotových desek. Již od svého vzniku se snaží firma poskytovat maximální služby za přijatelné ceny.

Jsme specializované plotové centrum pro celý region Plzeň (sídlo Rokycany) se zaměřením na prodej, stavbu a montáž oplocení domů, zahrad, staveniště či pozemků.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Ploty Vrata Plotové sloupky Plotové desky Pletené oplocení Plotové dílce Drátěný program Svařované oplocení Průmyslové oplocení Chovatelské oplocení Mobilní oplocení Plotová vrata Zámky Locinox

Služby

Prodej plotů, pletiv a oplocení Kalkulace Stavba plotu Montáž Zámečnické práce Poradenství

Kontakty

Telefony

+420 371 721 303 hlavní telefon
+420 603 483 066 Mobile

Emaily

obchod@kodl-ploty.cz

Odkazy

www.kodl-ploty.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu