Bioveta, a.s. - veterinární, imunobiologické a farmaceutické přípravky

ZDRAVÍ VAŠICH ZVÍŘECÍCH PŘÁTEL

0 (0 hodnocení)

+420 517 318 500

Akční nabídka

Popis činnosti

Akciová společnost Bioveta se sídlem v Ivanovicích na Hané, držitel certifikátu správné výrobní praxe (GMP), správné laboratorní praxe (GLP), správné distribuční praxe (GDP), si udržuje pozici nejvýznamnějšího výrobce veterinárních, imunobiologických a farmaceutických přípravků v České republice s již více než 90-ti letou tradicí. Smyslem její činnosti je poskytovat odborné veterinární i chovatelské veřejnosti široký sortiment vysoce kvalitních veterinárních přípravků. Díky obrovským investicím do nových výrobních a kontrolních provozů, snaze manažerů a spolehlivosti zaměstnanců Bioveta, a. s. splňuje základní standardy evropského výrobce veterinárních léčiv, a to ať už v oblasti správné výrobní praxe, výzkumu či vývoje nebo obchodní politiky.
Společnost Bioveta, a. s. má v současné době ve výrobním portfoliu přibližně 150 druhů výrobků. Expedované přípravky jsou určeny pro diagnostiku, prevenci a léčbu onemocnění všech druhů a kategorií hospodářských a domácích zvířat. Základní výrobní program rozšiřují služby smluvní výroby pro domácí i zahraniční zákazníky.

Veterinární přípravky jsou prodávány nejen na českém trhu, ale s úspěchem jsou exportovány do téměř 70 zemí světa, což společnosti zaručuje obchodní a finanční stabilitu. V těchto zavedených teritoriích Bioveta, a. s. neustále rozvíjí obchodní aktivity a postupně zvyšuje své tržní podíly v prodeji veterinárních léčiv.
Svět veterinární farmacie a imunologie není strnulý. Budoucí úspěch akciové společnosti Bioveta je výsledkem každodenní špičkové práce, profesionality a kreativity všech zaměstnanců jak v manažerských, tak i v dělnických profesích. Společnost Bioveta, a. s. si uvědomuje, že pouze kvalitní přípravky jsou konkurenceschopné na českém i světovém trhu.

Služby

výroba prodej výzkum eshop výroba veterinárních léčiv

Kontakty

Telefony

+420 517 318 500 hlavní telefon
+420 517 318 504 Alt

Emaily

prodejna@bioveta.cz

Odkazy

http://www.bioveta.cz website
www.biovetapets.cz Bioveta eshop

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu