ALUMISTR SE

Nevíme, jaká budou zítřejší přání našich zákazníků, ale snažíme se, ať už budou jakákoliv, abychom je zítra dokázali splnit.

0 (0 hodnocení)

+420 800 100 907

Main

Popis činnosti

Jsme výrobcem hliníkových systémů pro stavebnictví, zejména konstrukcí zábradlí a systémů pro zasklívání balkónů a lodžií. Zasklívací systémy nabízíme jak v rámovém, tak bezrámovém provedení. Součástí našeho výrobního programu jsou i konstrukce altánů a přístřešků rodinných domů, interiérové dělící příčky a atypické konstrukce z hliníkových profilů přizpůsobené představám zákazníka. Naše produkty jsou distribuovány prostřednictvím sítě proškolených obchodních partnerů po celém území České republiky, Slovenska, Polska, Švédska a Norska. Sídlo naší společnosti je v obci Hrušovany u Brna, kde se rovněž nachází naše výrobní, skladovací a kancelářské prostory. Neustálé aktivity v oblasti vývoje a inovací vlastních výrobků vedly k postupnému rozšiřování výrobního portfolia společnosti. V současnosti nabízíme 4 typy rámového systému - AluPlus, AluCombi, AluTerm a AluFlexi rámový a 3 typy systému bezrámového - AluVista, AluVerso a AluFlexi bezrámový.

Umíme poskytnout komplexní řešení ve všech těchto oblastech:

- hliníková zábradlí pro balkóny a lodžie
- zasklívání balkónů a lodžií
- zasklívání betonových lodžií
- altány a zimní zahrady
- interiérové dělící příčky
- přístřešky rodinných domů
- zasklení výklenků a zádveří domů
- atypické konstrukce z hliníkových profilů

Všechny hliníkové systémy jsou řádně certifikovány a podrobeny zkouškám ve státních zkušebnách. Od září roku 2007 jsme držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2009 pro výrobu a montáž zasklívacích systémů.

Zákazníkům a uživatelům našich systémů chceme přinášet kvalitní produkty a služby, přičemž klademe důraz na úroveň technologických řešení podpořenou dlouholetými zkušenostmi v oboru. _

Produkty

zábradlí bezrámový zasklívací systém rámový zasklívací systém zimní zahrady stavba balkónů

Služby

zasklívací systémy otvorové výplně hliníkové kontrukce

Značky

Alumistr

Kontakty

Telefony

+420 800 100 907 Main
+420 547 237 231 Alt
+420 800 100 907 Toll Free

Emaily

info@alumistr.cz

Odkazy

www.alumistr.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu