Ověřená firma

POLMARKUS, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 558 640 594

Popis činnosti

Hledáte dodavatele pekařských a cukrářských surovin pro svoji firmu? Obraťte se na nás! Nabízíme Vám široký sortiment surovin pro pekárny a cukrárny, kterým jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Naše produkty se vyznačují vysokou kvalitou podpořenou odborně zdatným servisem. Naše nabídka je stále rozšiřována o nové produkty zachycujícími nové trendy v pekárenském a cukrárenském oboru - v současné době naše nabídka obsahuje přes 1 700 položek. K surovinám dále nabízíme veškeré vybavení provozoven, které může být vyrobeno přímo na míru Vašim požadavkům.

Náš profesionální tým, odpovídající skladové prostory a logistický systém Vám zajistí dodávky zboží na vysoké úrovni. Naše dodávky jsou podpořeny odbornou pomocí při zavádění nových výrobků, surovin a technologií. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce založená na vzájemné důvěře, a proto vítáme Vaše podněty pro zdokonalování našich služeb. Pevně věříme, že výběrem naší firmy jako svého dodavatele budete spokojení s našimi službami i námi nabízenými produkty.

Široký sortiment surovin pro pekárny, cukrárny a výrobce zmrzliny. Naše výrobky můžete nakoupit i na našem E-SHOPU -
www.polmarkus.cz.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

suroviny na výrobu zmrzliny posypy na pečivo krémy a náplně cukrářské přípravky suché plody mléčné výrobky droždí tuky a margaríny zlepšující přípravky mražené ovoce cukrářské dekorace vaječné výrobky čokoláda a kakao zeleninové náplně pekařské směsi ovocné náplně

Služby

prodej surovin pro pekaře, cukráře, výrobce zmrzlin velkoobchodní prodej E-SHOP

Značky

Eco Trade Suprima ComPrital Unifet Enzym Eipro Evegs

Kontakty

Telefony

+420 558 640 594 hlavní telefon
+420 775 332 661 mobilní telefon

Emaily

info@polmarkus.cz
helena@polmarkus.cz

Odkazy

www.polmarkus.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 07 - 12
Út 07 - 12
St 07 - 12
Čt 07 - 12
zavřeno
So zavřeno Dnes
Ne zavřeno

Pátek: zavřeno pro drobné odběratele a objednávky z e-shopu

Klíčová slova

suroviny pro pekaře suroviny pro cukráře suroviny pro výrobce zmrzliny pekařské pomůcky cukrářské pomůcky pekařské suroviny cukrářské suroviny ovocné náplně krémy Frýdek-Místek droždí Frýdek-Místek cukr Frýdek-Místek sůl Frýdek-Místek vaječné výrobky mléčné výrobky suché plody pracovní oděvy Frýdek-Místek čisticí prostředky dezinfekční prostředky krémy

Kategorie

Pekař, pekárna, pekařství Potraviny - velkoobchod

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu