Starožitnosti - Antique Milan Pešek

Antique na Zámeckých schodech Český Krumlov.

0 (0 hodnocení)

+420 380 711 228

Popis činnosti

Jste sběratelé nebo obdivovatelé zajímavých starožitných předmětů? Líbí-li se Vám starožitný nábytek či jakékoliv starožitné zboží, pak jste na našich stránkách správně.

Naše firma se již více než 20 let zabývá nákupem a prodejem starožitností, starožitných předmětů, uměleckých děl a starožitného nábytku po celé ČR.

Náš obchod je zaměřen především na období od první poloviny 19. stol. až po první polovinu 20. stol. Ani starší díla však nebývají výjimkou.

Vykupujeme z pozůstalostí, půd a chalup celé sbírky nebo jednotlivé věci. Při výkupu starožitností nabízíme nezávazné ohodnocení, případně zajistíme okamžitý odkup.

Pokud máte zájem o určitý předmět nebo například starožitný nábytek v určitém stylu, budeme Vás ihned informovat, jakmile se u nás objeví.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Starožitnosti Umělecká díla Slohový i lidový nábytek Obrazy Textilie a koberce Hodiny a hodinky Sošky Šperky Mince Porcelán a sklo Světla a lampy Staré nástroje Militarie (pistole, pušky, bodáky, šavle) Staré kuchyňské potřeby Řemeslnické i zemědělské nářadí Hračky (autíčka, panenky, stavebnice) Přístroje (rádia, gramofony) Hudební nástroje

Služby

Prodej starožitností Výkup starožitností

Kontakty

Telefony

+420 380 711 228 hlavní telefon
+420 608 877 173 další telefon

Emaily

milanpesek@seznam.cz

Odkazy

www.starozitnosti-ceskykrumlov.cz
www.antiquesworld.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu