Zarges CZ, s.r.o. - Brno

Poskytujeme záruku až 10 let, naši zákazníci profitují z kvality a především z rozsáhlého servisu.

0 (0 hodnocení)

+420 543 234 727

Popis činnosti

Zarges CZ, s.r.o. - výroba a prodej v oboru „technika pro práci ve výškách", ve kterém patří firmě Zarges vedoucí postavení v Evropě. Naše produkty zahrnují více než 500 druhů žebříků, pojízdných lešení, pracovních plošin a dalšího sortimentu.

Specializujeme se na hliníkové žebříky, lešení, mobilní lešení, pojízdné a zdvihací plošiny, schody, přechody, ale i logistické systémy - bedny, boxy, přepravky a vozíky.

Nabízíme žebříky, štafle, schůdky, schody, přechody, pojízdné lešení, plošiny, podesty, šachtové poklopy, šachtové žebříky, hliníkové palety, přepravní kontejnery, hliníkové bedny, boxy, přepravky, vozíky a hliníkové kufry, plastové kufry Hofbauer, elektrické zdvihací plošiny, plošiny ZAP, šachtovou techniku, stavební dopravníky, ZAS speciální konstrukce, zábradlí, pojízdné schody.

Nabídka žebříků obsahuje jak hliníkové žebříky mnohoúčelové, výsuvné, kloubové a řadu dalších konstrukčních typů, tak i speciální žebříky sklolaminátové, stejně tradiční dřevěné.

Značka ZARGES má více než sedmdesátiletou tradicí a zúročuje zkušeností se zpracováním hliníku a produkci výrobků z hliníku a jeho slitin.

Zarges je v celé Evropě synonymem pro špičkovou kvalitu a bezpečnost, a to od konstrukce až po konečnou detailní úpravu. Naše výrobky splňují příslušné normy a bezpečnostní předpisy, náš vysoký standard kvality je certifikován podle normy DIN ISO 9001/EN 29001.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

žebříky hliníkové žebříky celoplastové žebříky teleskopické žebříky lešení pojízdná lešení elektrické zdvihací plošiny bedny boxy přepravky pojízdné schody přepravní kontejnery šachtové žebříky šachtové poklopy

Služby

výroba prodej půjčovna

Značky

ZARGES FAVORIT (lešení) ZAP (plošiny) Hofbauer Medical

Kontakty

Telefony

+420 543 234 727 hlavní telefon
+420 543 234 727 Fax

Emaily

obchod@zarges.cz

Odkazy

www.zarges.cz

Kontakty

Otevírací doba:

Po 8 - 16 Dnes
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16

Klíčová slova

lešení žebříky hliníkové žebříky půjčovna lešení boxy palety pracovní plošiny hliníkové kufry žebříky Brno lešení Brno logistika Brno

Kategorie

Žebříky Lešení Logistika Půjčovny Stavební stroje a zařízení - půjčovny

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu