J.K. STAVEBNÍ s.r.o.

Osobní přístup a pečlivost v každém detailu. Přes 20 let zkušeností ve stavebnictví.

0 (0 hodnocení)

+420 384 724 342

Popis činnosti

Stavební firma a prodejna stavebnin Třeboň je firmou působící v okolí města Třeboň a na trhu již úspěšně působí přes 20 let.

Jsme firmou s dlouhou historií, která se zaměřuje především na kvalitní provedení stavebních prací v oblasti pozemního stavitelství. Montáž střešních konstrukcí a pokládání střešních krytin, včetně izolací proti vodě. Kompletní zateplení fasád, rekonstrukce a přestavby. Výroba dřevěných výrobků (krovů, dveří, oken, podlah). Prodejna stavebních materiálů.

Svým zákazníkům nabízíme komplexní služby zahrnující kompletní nabídku stavebních materiálů pro celou stavbu, zpracování rozpočtů na stavbu, poradenství v oblasti stavitelství, samotnou realizaci stavby s provedením všech souvisejících prací, výrobu dřevěných výrobků a dopravu stavebních materiálů.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Stavební materiál Střešní krytiny Krovy Dveře Okna Podlahy

Služby

Novostavby Montáž střešních konstrukcí a pokládání střešních krytin, včetně izolací proti vodě Kompletní zateplení fasád Rekonstrukce a přestavby Ostatní stavební činnosti Prodejna stavebních materiálů Výroba dřevěných výrobků (krovů, dveří, oken,podlah) Přeprava materiálů automobilem s mechanickou rukou

Kontakty

Telefony

+420 384 724 342 hlavní telefon
+420 602 427 290 Mobile

Emaily

j.k.stavebni@email.cz

Odkazy

www.jkstavebni.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu