Ověřená firma

ZACKL SPORT-molitanové stavebnice

Děláme molitan jinak.

0 (0 hodnocení)

+420 608 227 381

Akční nabídka

Popis činnosti

Jako rodinná firma se zabýváme čalouněním, brašnářstvím, sedlářstvím. Naší specializací je zakázková výroba molitanových stavebnic pro MŠ, ZŠ, dětské koutky, mateřská centra i rehabilitační zařízení.

Náš sortiment:

Molitanové stavebnice - Molitanová stavebnice se skládá z mnoha dílů, ať už jsou to molitanové kostky, čtverce, válce, molitanové oblouky, trojúhelníky sloužící jako střechy hradů a zámků.

Motorické sestavy - Motorické sestavy podporují rozvoj motoriky ( pohyblivosti ), jsou velmi důležité nejen pro vývoj u malých dětí, ale rovněž pro pomoc se zlepšením pohyblivosti po úrazech. Díky různým typům našich výrobků se pomocí hry děti se učí rozpoznávat barvy i tvary a ovládat své tělo.

Molitanové bazénky - Molitanové bazény se k sobě skládají pomocí kvalitních suchých zipů. Bazének můžete naplnit kupříkladu nafukovacími nebo plastovými balónky. Molitanové ohrádky lze doplnit molitanovými schůdky se skluzavkou.

Molitanové kostky - Molitanové kostky vyrábíme bavlněné nebo omyvatelné v různých velikostech i barvách a rovněž v různých tvrdostech molitanu, v závislosti na určení použití. Z těchto kostek se dají rovněž stavět molitanové stavebnice.

Molitanové dětské koutky - Molitanové dětské koutky vyrábíme včetně doplňků v mnoha barevných variacích. Mimo standardní komplety jsme Vám schopni sestavit dětský koutek přímo na míru z jednotlivých dílů, včetně sladění barev.

Rehabilitační pomůcky - Rehabilitační pomůcky vyrábíme ze zdravotně nezávadné koženky a 100% bavlny se snímatelným povlakem.

Žíněnky - Námi vyráběné žíněnky můžeme dodat v mnoha velikostech a také tvarech. Žíněnky mohou být také skládané - rozložitelné. Takto vytvořené molitanové žíněnky mohou sloužit při okamžitých změnách velikosti nebo pevnosti dopadové plochy.

Molitanové švédské bedny - Každý jednotlivý díl molitanové švédské bedny má po stranách pevné úchyty pro jednoduché přenášení. Potah švédských beden je lehce omyvatelný a zároveň otěruvzdorný.

Hlavolam 3D kostka - Molitanový hlavolam je možné vyrobit v několika velikostech. Tento hlavolam podporuje myšlení i fantazii, navíc plní více účelů. S hlavolamem si můžete hrát a zároveň na něm odpočívat.

Dále vyrábíme houpačky, skluzavky a zabýváme se také zakázkovou výrobou.

Naše molitanové výrobky se vyznačují velkou variací barev a hlavně kvalitou, protože není molitan jako molitan, i v kvalitě molitanu jsou velké rozdíly. Na naše výrobky dáváme vždy záruku.

Budeme se těšit na případnou budoucí spolupráci s Vámi.

Produkty

molitanové stavebnice molitanové bazénky rehabilitační pomůcky molitanové kostky dětské koutky švédské bedny motorické sestavy žíněnky molitanové ohrádky a bazénky molitanové kostky

Služby

výrobky z molitanu zakázková výroba opravy výroba sedlářství čalounictví brašnářství půjčovna Ekolux

Kontakty

Telefony

+420 608 227 381 hlavní telefon
+420 776 810 791 Mobil

Emaily

infozacklsport@seznam.cz

Odkazy

www.molitanova-stavebnice.cz
www.molitan-jinak.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu