NESKAN, s.r.o.

... naše síla je ve schopnosti spojit výrobce nástrojů z různých zemí Evropy pro Váš konkrétní projekt.

0 (0 hodnocení)

+420 354 626 716

Popis činnosti

Firma Dietrich Karnasch GmbH, Heddesheim, SRN je ve své vlasti známá jako výrobce vysoce přesných a výkonných monolitických nástrojů ze slinutých karbidů: SK – vrtáků, SK – výstružníků a SK – fréz. Pro obrábění grafitu, hliníku a plastických hmot firma Karnasch již delší dobu nabízí jako standardní nástroje osazené polykrystalickým diamantem PCD (Polycristalic Diamond) a nástroje s diamantovým povlakem DC (Diamond Coated).

Obchodní a technické zastoupení firem ze SRN - výrobců obráběcích nástrojů.
Technické a technologické poradenství v oblasti strojního obrábění.

Firma Neskan s. r. o. je ryze česká firma, jejímž 100% vlastníkem je jednatel společnosti Ing. Vojtěch Průša. Firma působí na území České a Slovenské republiky.

Ve spolupráci s dodavateli obráběcích strojů a linek se podílíme na zpracování projektů jednotlivých zákazníků, včetně návrhu technologie, výpočtu strojních časů a cenového návrhu až po dodávku zvolených nástrojů.

U všech dodaných nástrojů pak zajišťujeme v rámci technologického poradenství další optimalizaci jejich činnosti a veškerý dodavatelský servis.

TOOL - MANAGEMENT, tj. komplexní a kompletní řešení problematiky jednotlivých zákazníků spojených s dodávkami slinutých karbidů nebo obráběcích nástrojů za zvýhodněných podmínek pro zákazníka.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Produkty

Rotační nástroje Nástrojové upínače Soustružnické nástroje Frézovací nástroje Nástroje pro vrtání Nástroje pro vyvrtání Nástroje ze slinutých karbidů Nástroje s vyměnitelnými břitovými destičkami

Služby

Prodej a poradenství v oblasti slinutých karbidů a obráběcích nástrojů pro Česko a Slovensko Výroba speciálních nástrojů

Značky

BASS GmbH BTA TIEF BOHRSYSTEME GmbH HAMPP GmbH HEINZ KAISER AG LEISTRITZ GmbH MAIER GmbH SAU S.p.A. OML S.p.A MARIO PINTO S.p.A. SIMTEK GmbH TRIBO HARTSTOFF GmbH HOLLFELDER - GÜHRING GmbH ZINNER GmbH KEMMLER GmbH SW TOOLS GmbH

Kontakty

Telefony

+420 354 626 716 hlavní telefon
+420 603 153 145 Mobil
+420 354 627 138 Fax

Emaily

info@neskan.cz

Odkazy

www.neskan.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu