Ověřená firma

Salón Sarah

Chcete si odpočinout a na pár minut zapomenout na všední stres? Navštivte náš kosmetický salón v Plzni.

0 (0 hodnocení)

+420 608 182 688

Popis činnosti

Potřebujete ošetřit pleť, nabarvit řasy nebo obočí? Chcete si odpočinout a na pár minut zapomenout na všední stres? Neváhejte a navštivte kosmetický salón SARAH!

Nabízíme kompletní ošetření pleti, masáže, mikromasáže očního okolí, čištění pleti, barvení řas a obočí a trvalou na řasy. Dále salón nabízí depilaci celého těla, líčení na svatbu nebo na ples. Kosmetičky používají přírodní kosmetiku ATOK a JUST a španělskou kosmetiku GERMAINE de CAPUCCINI.

Objednat se můžete ihned na telefonním čísle 371 151 725. Objednávky přijímáme i 14 dní dopředu, kosmetické přípravky a dárkové poukazy na naše služby si můžete zakoupit ihned v našem kosmetickém salónu SARAH. S líčením na svatby, plesy apod. přijedeme rádi i k vám domů.

Při zakoupení kompletního ošetření máte parafinové zábaly na ruce zcela zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby

Ošetření pleti Čištění pleti Masáže Mikromasáže Barvení řas a obočí Trvalá na řasy Depilace těla Líčení Chemické peelingy Prodej dárkových poukazů Prodej kosmetiky Nehtová modeláž Manikúra P-SHINE Parafínové zábaly na ruce

Kontakty

Telefony

+420 608 182 688 hlavní telefon

Emaily

helca.pucelikova@seznam.cz

Odkazy

www.kosmetikasarah-plzen.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací doba:

Po 8 - 20
Út 8 - 20 Dnes
St 8 - 20
Čt 8 - 20
8 - 20

V jinou dobu možno po předchozí domluvě.

Klíčová slova

kosmetika kosmetické služby ošetření pleti masáže manikúra p-shine nehtová modeláž čištění pleti depilace líčení kosmetický salon JUST parafínové zábaly na ruce dárkové poukazy barvení řas trvalá na řasy kosmetický salon Plzeň kosmetika Plzeň masáže Plzeň salon krásy Plzeň Sarah Plzeň

Kategorie

Kosmetické salony Kosmetika Manikúra Masáže

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu