Masáže a lymfodrenáže - Hermína Holinková

0 (0 hodnocení)

+420 602 556 086

Popis činnosti

Máte bolavá záda? Trápí Vás ztuhlé svalstvo, oteklé nohy, celulitida čí křečové žíly? Chcete se uvolnit a v klidu relaxovat? Vyzkoušejte masáž nebo lymfodrenáž v masážním studiu Hermíny Holinkové ve Frýdku-Místku.

Masáže, které poskytujeme, vycházejí z odborných znalostí získaných neustálým vzděláváním v oboru. Jsou vhodné především pro celkové zlepšení zdravotního stavu, pro uvolnění těla i mysli a načerpání nové energie. Používáme pouze čistě přírodní esence, oleje a emulze. Provádíme masáže zad, šíje, pleťovou masáž obličeje a také celkové masáže.

Lymfodrenáž slouží jako prevence dysfunkcí lymfatického a oběhového systému. Další využití nachází v prevenci a odstraňování celulitidy nebo jako pomocná léčba při křečových žilách. Napomáhá odstranění otoků nohou, pocitů těžkých a bolavých nohou a je vhodná pro detoxikaci organismu a zlepšení metabolismu. Lymfodrenáže jsou také vynikající pro sportovce po výkonu. Pomáhá při utišení bolestí po operacích a zrychluje uzdravovací proces.

Metoda baňkování se používá již od středověku k uvolnění svalových ztuhlin a je vhodným doplněním klasické masáže. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu. Příznivě ovlivňuje

Služby

Masáže korekce páteře pomocí Dornovy metody rekondiční masáže relaxační masáže klasické masáže medové masáže Lymfodrenáže Baňkování

Kontakty

Telefony

+420 602 556 086 hlavní telefon
+420 558 334 557 další telefon

Odkazy

www.maserskesluzby.unas.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 18
Út 8 - 18
St 8 - 18
Čt 8 - 18 Dnes
8 - 18

Klíčová slova

lymfodrenáž baňkování masérské služby masér masážní studio Relaxační masáž Masáže Masáž Baňkování Lymfodrenáž

Kategorie

Masáže

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu