Margita Konyariková

0 (0 hodnocení)

+420 608 650 111

Popis činnosti

Sháníte levné ubytování v Jeseníkách v lůně panenské přírody? Hledáte chalupu vhodnou k zimní i letní rekraci? Pak je pro Vás ubytování U Blahutů tou pravou volbou.

Ubytování nabízíme v nově opravené chalupě u lesa s celkovou kapacitou 10 osob. Rekreační objekt je situován na okraji obce Šléglov, 8 km od Ramzovského sedla a je jako stvořený pro rodinnou dovolenou. V naší chaloupce na Vás zcela určitě dýchne dávná minulost, již při pohledu na kachlová kamna, kameny ve stěnách či dřevěný interiér. U nás zažijete překrásnou dovolenou strávenou typicky po domácku. Ideální poloha chalupy v zimě láká k zimním radovánkám (nejbližší lyžařský vlek je vzdálen pouhých 400 m), v létě k turistice či cykloturistice.

Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyň (sklokeramická deska, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), dvě koupelny, společenskou místnost s krbem, dětský bazén a hřiště, TV, satelit, video, parkování u objektu. Večery si můžete zpříjemnit posezením u připraveného ohniště, nebo u venkovního krbu, kde Vás nebude nikdo rušit. Fotogalerii celého objektu najdete na www.jesenicko-sleglov.cz.

Služby

ubytování v soukromí

Kontakty

Telefony

+420 608 650 111 hlavní telefon
+420 581 580 549 další telefon

Emaily

margita.konyarikova@seznam.cz

Odkazy

www.ubytovanisleglov-jeseniky.cz

Kontakty

Kategorie

Rekreace, rekreační zařízení

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu