Václav Janouš

0 (0 hodnocení)

+420 737 549 700

Popis činnosti

Václav Janouš Vám nabízí ubytování ve dvou plně vybavených apartmánech, kdy každý má samostatný vchod, vlastní koupelnu a WC, jakožto i kuchyň s vybavením, TV i satelitem a menším dvoulůžkovým pokojem.

Nabízíme ubytování jak na jednu noc, pokud pouze Strakonicemi projíždíte, tak i vícedenní dovolené či dlouhodobé pobyty například pro zaměstnance nejrůznějších stavebních či montážních firem. V každém apartmánu, jež jsou v přízemí domu, nabízíme čtyři lůžka.

Dům je v klidné příměstské části Strakonic - Novém Dražejově, tedy necelé dva kilometry od centra okresního města ve směru na Plzeň. Rodinný dům je vzdálen 150 metrů od řeky Otavy, kde se můžete v létě koupat či rybařit.

Po levém břehu Otavy vede z Nového Dražejova cyklostezka a pěší stezka do Strakonic odpočinkovou zónou. Podskalí je ideální jak pro cykloturistiku, tak i například projížďky na kolečkových bruslích.

Přímo v příměstské čtvrti jsou dvě restaurace zhruba kilometr na Podskalí, pak další tři nabízející letní posezení přímo na břehu Otavy u kempu.

Služby

rodinnou dovolenou obchodní zástupce dělníky montážních firem

Kontakty

Telefony

+420 737 549 700 hlavní telefon

Emaily

vaclav_janous@seznam.cz

Odkazy

www.ubytovanivsoukromi-strakonice.cz

Kontakty

Klíčová slova

levné ubytování Strakonice

Kategorie

Ubytování v soukromí

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu