Soudni-znalci.info, s.r.o.

Soudní znalec a odhadce Ing. Vlastimil Trávník.

0 (0 hodnocení)

+420 776 320 326

Main

Popis činnosti

Nabízíme poradenství, zpracování znaleckých posudků, odhady cen a odborné expertízy pro věci movité, nemovitosti, nehmotný majetek, finanční majetek a podnik.

Naše kancelář poskytuje služby v oblasti soudního znalectví a soudního inženýrství, a to již od roku 1991. V současné době disponujeme kancelářemi v Praze a v Brně.

Nabídka ceny je stanovena na základě vstupní konzultace, která zahrnuje odhad rozsahu prací, předpokládaný termín dodání posudku, seznam podkladů potřebných ke zpracování znaleckého posudku a rozsah potřebné spolupráce ze strany zadavatele. Vstupní konzultace je až do okamžiku podání nabídky zdarma, dotazem na možnosti zpracování ocenění se nezavazujete. _

Produkty

Podnik, obchodní podíl Nábytek, truhlářské výrobky Stroje a zařízení Automobily, přívěsy, návěsy a jiná vozidla Software a databáze Informační systémy Pronájem majetku Nehmotný majetek Počítače a elektronika Ocenění nemovitosti Nájemné, věcná břemena

Služby

Vstupní konzultace Znalecké posudky Oceňování Odborné expertízy Odhady cen Poradenství

Členství v profesních spolcích

Komora soudních znalců, z.s.

Certifikáty

Soudní znalec pro oceňování: podnik, kancelářská technika, nábytek, vybavení a zařízení domácností, stroje a zařízení , software, hardware, elektronika, držitel koncesní listiny - oceňování majetku pro věci: movité, nemovité, nehmotný majetek, finanční majetek, podnik.

Jazyky

Angličtina

Kontakty

Telefony

+420 776 320 326 Main
+420 776 320 326 Mobile

Emaily

info@soudni-znalci.info

Odkazy

http://www.soudni-znalci.info/index.html website
www.soudni-znalci.info/index.html reservation
www.soudni-znalci.info/ menu
www.soudni-znalci.info/soudni-znalci/soudni-znalec-kontakt.htm order

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu