MEROPS spol. s r.o.

Naše okenní systémy vyhovují požadavkům i nejnáročnějších zákazníků.

0 (0 hodnocení)

+420 558 740 438

Main

Popis činnosti

Společnost MEROPS spol. s.r.o. je výrobcem plastových oken a dveří. Výrobky splňují veškeré požadavky na kvalitu. Jsme připravení vyhovět každému přání a požadavku klienta v souvislosti s výběrem profilů, skleněných nebo plastových výplni, velikosti a typu oken a dveří.

Nabízíme výrobu plastových oken, vstupních a balkónových dveří a prosklených stěn. Zpracování nezávazné cenové kalkulace dle přání klienta i v několika variantách zdarma. Demontáž starých a montáž nových oken. Odvoz a likvidaci starých oken. Zednické začištění po osazení oken. Záruční a pozáruční servis. Doplňky oken a dveří, parapety venkovní, vnitřní, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, dveřní výplně atd.

Samozřejmostí je pětiletá záruka. Další činností naší společností je zaměřená na širokou nabídku fototermických (ohřev vody) a fotovoltaických (elektřina) solárních systémů.

Produkty

Okna Plastová okna Žaluzie a rolety Venkovní a vnitřní parapety Sítě proti hmyzu Doplňky plastových oken a dveří Dveře Dveřní výplně Solární systémy Fototermické systémy Fotovoltaické systémy

Služby

Výroba a prodej Cenové kalkulace Zaměření s konzultací Projektová dokumentace Financování Doprava na místo Demontáž Likvidace a odvoz Zednické začištění Záruční a pozáruční servis

Značky

DECCO - GK ROPLASTO 7001 - 5K; 8K ALUPLAST - ID 8000 ALUPLAST - ID 5000

Kontakty

Telefony

+420 558 740 438 Main
+420 777 124 072 Mobile

Emaily

merops@merops.cz
sedlacek@merops.cz

Odkazy

www.merops.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu