MEROPS spol. s r.o.

Naše okenní systémy vyhovují požadavkům i nejnáročnějších zákazníků.

0 (0 hodnocení)

+420 558 740 438

Main

Popis činnosti

Společnost MEROPS je společností s ručením omezeným, která se od července roku 2003 stala také výrobcem plastových oken. Firma zaměstnává v rámci výroby a montáží kvalifikovaný tým pracovníků.

Nabyté zkušenosti a technické vybavení nám umožňují zhotovit prakticky každou konstrukci z PVC. Výrobky splňují veškeré požadavky na kvalitu. Jsme připraveni vyhovět každému přání a požadavku klienta v souvislosti s výběrem profilů, skleněných nebo plastových výplni, velikostí a typu oken a dveří.

Zákazníkům nabízíme širokou nabídku fototermických (ohřev vody) a fotovoltaických (elektřina) solárních systémů a komplexní služby od návrhu systému, vypracování projektové dokumentace, nabídky financování, dotací, montáže, záručního a pozáručního servisu.

Produkty

Okna Plastová okna Žaluzie a rolety Venkovní a vnitřní parapety Sítě proti hmyzu Doplňky plastových oken a dveří Dveře Dveřní výplně Solární systémy Fototermické systémy Fotovoltaické systémy hliníková okna hliníkové dveře

Služby

Výroba a prodej Cenové kalkulace Zaměření s konzultací Projektová dokumentace Financování Doprava na místo Demontáž Likvidace a odvoz Zednické začištění Záruční a pozáruční servis

Značky

DECCO - GK ROPLASTO 7001 - 5K; 8K ALUPLAST - ID 8000 ALUPLAST - ID 5000

Kontakty

Telefony

+420 558 740 438 Main
+420 777 124 072 Mobile

Emaily

merops@merops.cz
sedlacek@merops.cz

Odkazy

http://www.merops.cz website
okna.merops.cz/plastove-systemy/ menu

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu