Ověřená firma

Ihnatíková Františka MUDr.

Gynekologická ordinace Kutná Hora.

0 (0 hodnocení)

+420 327 503 274

Popis činnosti

Hledáte gynekologa v okolí Kutné Hory? Trápí Vás zdravotní problém gynekologické povahy, nebo jste budoucí maminka a hledáte odbornou péči? Pak jsme zde právě pro Vás. Provozujeme gynekologickou ordinaci.

Provádíme gynekologické vyšetření včetně ultrazvuku, kardiograf, mamografické vyšetření. Provádíme screening kolorektálního karcinomu. Ordinační doba dle objednání.

Naše ordinace je vybavena polohovým gynekologickým vyšetřovacím stolem, který je snadno přístupný i pacientkám s horší pohyblivostí. Pro břišní a poševní vyšetření používáme ultrazvuk. K vyšetření ozev plodu a děložní činnosti nám slouží kardiotokograf Philips Avalon.

S našimi pacientkami se snažíme navázat příjemný a vstřícný vztah, což jak máme ověřeno, je základem pro oboustrannou spokojenost.

Služby

Gynekologie Screening Porodnictví Klimakterická poradna Těhotenská poradna

Kontakty

Telefony

+420 327 503 274 hlavní telefon
+420 327 503 278 Tel.

Odkazy

www.gynekolog-kutnahora.cz

Kontakty

Ordinační hodiny:

Po 7 - 15
Út 7 - 13
St 11:30 - 18
Čt 7 - 15
7 - 13 Dnes

Klíčová slova

gynekologie Kutná Hora porodnictví Kutná Hora prenatální péče Kutná Hora klimakterická poradna gynekolog Kutná Hora ordinace gynekologa Kutná Hora klimakterická poradna Kutná Hora těhotenská poradna Kutná Hora preventivní prohlídky těhotenství Kutná Hora ordinace gynekologa Kutná Hora gynekologické vyšetření

Kategorie

Gynekologie a porodnictví Lékaři

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu