+420 731 910 061

Popis činnosti

Vyhořely Vám pojistky? Nejde Vám elektřina a potřebujte rychle zapojit proud? Obraťte se na elektrikáře z elektroservisu Jana Svobody. Provádíme opravy a údržby elektroinstalace v bytech a domech, elektromontáže, elektrorevize, montáže hromosvodů v okolí Trutnova a po celém Královehradeckém kraji.

Našim zákazníkům poskytuje kompletní elektro servis od návrhu, až po realizaci nových elektroinstalací a rekonstrukcí stávajících. Děláme všechny běžné elektrikářské práce a údržbu. V rámci zákaznického servisu poskytujeme poradenství, které zahrnuje informace o údržbě a funkčnosti elektrických zařízení.

Pokud zjistíte závadu na Vašem elektrospotřebiči nebo v elektroinstalaci, nesnažte se v žádném případě o opravu sami. Elektrický proud je velice nebezpečný, vždy je lepší zavolat odborníka, proto nás neváhejte volat, kdykoli je to potřeba.

Služby

nové bytové a domovní elektroinstalace nebo rekonstrukce nonstop servis elektroinstalací běžná elektroúdržba - opravy zásuvek, pojistek, jističů, trafostanic atd.

Kontakty

Telefony

+420 731 910 061 hlavní telefon

Emaily

svoboda.elektroservis@gmail.com

Kontakty

Kategorie

Elektroinstalace, elektroinstalační materiál

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu