Ověřená firma

Faro Car s.r.o. - autoservis Soběšice

Autoservis | Pneuservis | Prodej náhradních dílů

0 (0 hodnocení)

+420 774 488 505

Popis činnosti

Provozujeme autoservis, pneuservis a prodej náhradních dílů všech značek. Dříve jste nás také mohli naleznout pod názvem Fiat Servis - Soběšice nebo Fiatcentrum.

Odborný kvalifikovaný servis, zajistíme kompletní servis Vašeho vozu, včetně přípravy na STK. Zjišťujeme závady pomocí diagnostického přístroje Bosch, včetně vymazání závad řídící jednotky, dále je pro Vás k dispozici i emisní stanice.

Provádíme opravy motorů, výměny rozvodů, spojky, čepů, ramen, tlumičů, homokloubů, brzd, provozních kapalin, výměny a opravy výfuků, nástřik podvozků, opravy starterů a alternátorů, nalezení a odstranění elektrických závad, klempířské práce, čištění klimatizace a mnoho dalších.

Na naší adrese naleznete mimo prodejny autodílů také servis pro vozy Škoda, Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Volvo, Renault, Opel, Peugeot, Ford, Citroën, Seat, Hyundai, Kia, Nissan včetně dodávkových vozidel do 3,5 t. Dále se specializujeme na značky Fiat a jiné.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Originální autodíly Neoriginální autodíly Náhradní díly pro dodávky do 3,5 t

Služby

Autoservis Pneuservis Prodej náhradních dílů Generální opravy motorů Emisní stanice Příprava na STK Čistění klimatizace Drobné opravy na počkání

Značky

Vema Magneti Marelli Luk Valeo Bosch Akron Behr SNR EPS Škoda Volkswagen Audi BMW Mercedes Volvo Renault Opel Peugeot Ford Citroën Seat Hyundai Kia Nissan

Kontakty

Telefony

+420 774 488 505 hlavní telefon
+420 541 212 879 Tel.
+420 603 410 683 Mobil

Emaily

farocar@seznam.cz

Odkazy

www.farocar.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu