Popis činnosti

Bezpečně k cíli! Jsme přední český dodavatel řídicích a zabezpečovacích systémů pro dopravu. Zabezpečujeme železnici a umíme zkrotit i silniční dopravu v České republice a dalších dvaceti zemích této planety.

Jsme významným českým dodavatelem a výrobcem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií.

Produkty, které společnost vyrábí, zachycují nejnovější technické a užitné trendy. Ve firmě AŽD je v současné době zaměstnáno přes 1 700 pracovníků. Díky své dlouholeté tradici, která se datuje již od roku 1954, si firma získala stálou pozici a vedoucí postavení mezi ostatními dodavateli ve svém oboru.

Produkty

Systémy pro kolejovou dopravu Systémy pro silniční dopravu Telekomunikace Kamerové systémy a EZS

Služby

Dodávky a výroba techniky Výzkum a vývoj zařízení, systémů Projektování zařízení, systémů Montáž a servis zařízení, systémů

Značky

České dráhy Dopravní podnik Praha Metrostav SSŽ PSVS Skanska Magistráty a městské úřady měst a obcí ČR

Speciality

Železniční doprava Provoz metra a závodová doprava Oblast telekomunikačních, informačních a radiových systémů Telematické aplikace Silniční, signalizační a parkovištní systémy Nové telefonní a rozhlasové systémy pro řízení železniční dopravy a pro informování cestujících

Jazyky

čeština,angličtina,ruština

Kontakty

Telefony

+420 267 287 111 Main

Emaily

info@azd.cz
heidu.radana@azd.cz

Odkazy

http://www.azd.cz website
www.azd.cz/cs/o-spolecnosti/kontakty-spolecnosti reservation
www.azd.cz/cs/produkty menu
www.azd.cz/cs/o-spolecnosti/kontakty-spolecnosti order

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu