Mediterran CZ, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 547 122 120

Akční nabídka

Popis činnosti

V průběhu let působení naší společnosti na českém trhu se měnily nejen požadavky, ale i potřeby trhu. V souladu s těmito požadavky se postupem měnilo i portfolio výrobků naší společnosti.

Značka Mediterran odkazuje na typický svět barev a tvarů krajin v oblasti Středozemního moře. Vzhledem k portfoliu výrobků, které jsme v posledních letech uvedli na trh a které objevují současný styl, vyznačující se moderním a elegantním tvarem, rozhodli jsme se dokončit rebranding značky, který jsme před třemi lety začali změnou loga.

Od počátku roku 2015 měníme název značky z Mediterranu na TERRAN. Vynecháním přívlastku medi, odkazujeme na to, že výrobky naší společnosti jsou modernější a reprezentují nezávislý dnešní styl.

Změna názvu značky na TERRAN ukončila etapu rebrandingu a následuje změny ve struktuře portfolia našich výrobků. Vzhledem k tomu, že se jedná o změnu značky výrobků a ne společnosti, nemění se žádné vlastnické vztahy ve struktuře společnosti.

Produkty

střešní systémy

Služby

výroba střešních tašek obchodní zástupci v celé ČR prodejní síť po celé ČR odborné poradenství výpočet spotřeby tašek doprava zdarma

Značky

Střešní krytina Standard Střešní krytina Danubia EVO Střešní krytina Rundo Střešní krytina Zenit Střešní krytina Danubia Střešní krytina Coppo Střešní krytina Rundo EVO Střešní krytina Synus

Kontakty

Telefony

+420 547 122 120 hlavní telefon
+7 NA další telefon
+54 122121 FAX

Emaily

obchod@mediterrancz.cz

Odkazy

www.terran.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16 Dnes
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16

Klíčová slova

pokrytí střech střešní systémy nové střešní materiál Plzeň České Budějovice

Kategorie

Střechy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu