Ověřená firma

FARMCARE s.r.o.

Vaše zdraví je naší prioritou.

0 (0 hodnocení)

+420 318 694 530

Popis činnosti

Naší prioritou je pro nás Vaše zdraví, proto Vám nabízíme široký výběr léků, vitamínů i doplňků stravy. Navštivte naši lékárnu, kde najdete vše, co potřebujete, za výhodné ceny.

Náš vysoce kvalifikovaný personál Vám ochotně poradí a navrhne alternativní léčbu Vašich problémů, poradí při výběru lékařské kosmetiky.

Nabízíme také široký výběr humánních léků a léčiv, vitamínů, minerálů, homeopatik, zdravotního materiálu, zdravotní obuvi a ortéz.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Produkty

Kompletní sortiment lékárenského zboží Humánní léky a léčiva Léčivé byliny a bylinné čajové směsi Náhradní mléčná výživa Vitamínové přípravky Potravní doplňky pro diabetiky Přípravky na redukci hmotnosti Léčebná kosmetika Homeopatické přípravky Přípravky pro péči o zuby a dutinu ústní Přípravky pro sportovce Přípravky pro kontaktní čočky Veterinární léčiva Zdravotnické potřeby Potraviny pro bezlepkovou dietu

Služby

Individuálně připravovaná léčiva Prodej a výdej léčiv Poradenství

Kontakty

Telefony

+420 318 694 530 hlavní telefon
+420 603 960 519 Mobile

Emaily

jince@lekhoro.cz

Odkazy

www.lekhoro.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16:30
Út 8 - 16:30
St 8 - 15:30
Čt 8 - 15:30
8 - 15:30 Dnes

Klíčová slova

léky léčiva pharmaci apotheke zdravotnické potřeby lékárenství zdravotnictví Jince lékárna lékárna Jince léky Jince léčiva Jince homeopatika Jince veterinární léčiva Jince bylinky Jince výživa Jince humánní léky Jince redukce hmotnosti Jince zdravotnické potřeby Jince bylinné směsi Jince

Kategorie

Lékárny Léčiva, léky Zdravotnické potřeby, pomůcky a nábytek

Platební metody

  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • SODEXO
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu