Jindřich Kreis - elektrokola Opava

ELEKTROKOLO v každém věku

0 (0 hodnocení)

+420 776 018 562

Popis činnosti

Jsme menší rodinnou firmou, která sídlí v Opavě, a nabízí po celé České republice prodej a opravy:
• elektrokol (prodej, opravy)
• elektrotříkolek (výroba, prodej, opravy)
• jiných elektrických vozidel (prodej, opravy)
• sekaček (prodej, opravy)
• travních traktorů (prodej, opravy)
• jízdních kol
• tříkolek
• kol s motorem
• motokol

Zároveň také přestavujeme jízdní kola na elektrokola. Elektrokola u nás zakoupíte již od 10 990 Kč vč. DPH. Elektrotříkolky nabízíme již od 19 000 Kč vč. DPH.

Kromě elektrokol, vyráběných pečlivě vybranými a prověřenými výrobci v ČLR, prodáváme také elektrokola dovážená ze zemí EU (např. SRN). V tříkolkách nabízíme výběr mezi produkty vyrobenými v ČLR nebo kompletně postavenými v ČR.

V oblasti oprav elektrokol, elektrických vozidel, traktorů a sekaček disponujeme nadstandardní technickou a diagnostickou výbavou. Při diagnostice trakčních akumulátorů elektrokol používáme simulaci reálných podmínek použití AKU v elektrokolech a v ostatních elektrických vozidlech.

Klientům nabízíme servis v záruční i pozáruční době. Velice si našich zákazníků vážíme, proto jim nabízíme slevy na předváděcí kusy, věrnostní bonusy, přednostní rychloservis na elektrokola

Upřednostňujeme nákup v našem obchodě. Výrobek Vám zde řádně předvedeme a zaškolíme obsluhu stroje v zásadách bezpečného používání k dlouhodobému a bezporuchovému provozu.

Prodáváme výhradně sestavená, odzkoušená a kompletní vozidla - žádné krabice s nejistým obsahem. Disponujeme vlastním servisem a širokým portfoliem náhradních dílů na všechny typy námi prodávaných elektrokol, elektrotříkolek atd.

Jsme opravdu opraváři, ne vyměňovači konstrukčních celků. Opravy tak vycházejí mnohdy výrazně levněji, než u konkurence.

Zakupte si u nás elektrokolo, většinu nabízených produktů máme skladem. Využijte záručních i pozáručních oprav, na elektrokola zakoupená u nás nabízíme přednostní rychloservis.

Nabízíme rozvoz zakoupených vozidel v okrese Opava ZDARMA. Mimo okres Opava můžeme posloužit dovozem s výjezdem servisního technika pro zaškolení obsluhy a předvedení vozidla v místě dodávky. Tato služba je již však zpoplatněna

Služby

elektrokola (prodej, opravy) elektrotříkolky (výroba, prodej, opravy) jiná elektrická vozidla (prodej, opravy) sekačky (prodej, opravy) travní traktory (prodej, opravy) jízdní kola tříkolky kola s motorem motokola zároveň také přestavujeme jízdní kola na elektrokola

Kontakty

Telefony

+420 776 018 562 hlavní telefon

Emaily

jkreis@atlas.cz

Odkazy

www.elektrokola-kreis.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 10 - 15
Út 10 - 15
St 10 - 15 Dnes
Čt 10 - 15
10 - 15

V zimních měsících dle telefonické domluvy.

Klíčová slova

elektrokola elektrotříkolky elektrická vozidla traktory sekačky elektrokola Opava tříkolky Opava traktory Opava sekačky Opava travní traktory Opava motokola Opava jízdní kola Opava alternativní pohony autoelektro Opava prodej Opava bazar Opava sportovní potřeby Opava elektrická vozidla Opava

Kategorie

Sportovní potřeby - opravy Jízdní kola Zahradnické nářadí a stroje Sportovní potřeby

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu