IKTUS, s.r.o.

Podporujeme Vaši individualitu. Jdeme vstříc novým trendům. Na velikosti záleží.

0 (0 hodnocení)

+420 554 637 625

Main

Popis činnosti

Hledáte originální český nábytek? Chcete nábytek v moderního tvaru a vzhledu, praktický, snadno udržovatelný, který si podrží své vlastnosti a vzhled delší dobu? Pak neváhejte a obraťte se na nás!

Jsme český výrobce nábytku. V našem bohatém sortimentu naleznete typy nábytku ryze praktické, u kterých preferujeme výhodný poměr mezi kvalitou a cenou, i typy vyznačujícími se nápaditostí a originalitou designu.

Nový životní styl sebou nese požadavky na vizuálně odlehčený, vzdušnější nábytek v optimistických barvách. V jednotlivých systémových řadách máte na výběr mnoho různých tvarů boků, rohů, čalounění, dezénů, barev, látek a jejich kombinací.

Při vývoji, konstrukci a výrobě nábytku dbáme na design, ergonomii, kvalitu používaných materiálů a perfektní řemeslné zpracování. Charakteristické pro náš nábytek je dokonalé sladění přírodních a moderních materiálů, což jim propůjčuje přírodní krásu, dlouhou životnost a skvělé užitné vlastnosti.

Dbáme na ekologii a životní prostředí, jsme schopni dodávat výrobky s certifikátem FSC, který zajišťuje obhospodařování lesa, jako našeho hlavního přírodního zdroje, v souladu ekologickými, sociálními a majetkovými kritérii a požadavky certifikačního systému FSC. Naše certifikační číslo je NC-CoC- 013590.

S naším nábytkem dosáhnete výborného vzhledu bez nutnosti obětování komfortu, jaký si bezpochyby zasloužíte.

Těšíme se na Vás! _

Produkty

Rohové lavice Jídelní stoly a židle Sektorový nábytek Ložnice Komody Zahradní nábytek

Služby

Český výrobce nábytku Splátkový prodej Kamenné prodejny E-shop

Kontakty

Telefony

+420 554 637 625 Main
+420 554 637 621 Alt
+420 554 637 646 Fax
+420 800 900 360 Toll Free

Emaily

info@iktus.cz

Odkazy

http://www.iktus.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu