ACword, spol. s r.o.

Centrální odsávání pilin a prachu, lakovací technika Praha a celá ČR. Distribuce briketovacích lisů, baliček briket a drtičů dřevního odpadu Praha, Brno, Ostrava a po celé ČR a SR.

0 (0 hodnocení)

+420 558 888 111

Akční nabídka

Popis činnosti

Potřebujete ventilátory či centrální odsávání? ACword, spol. s r.o. dodává průmyslové odsávání pilin a prachu již více než 20 let zákazníkům z Prahy, Brna, Ostravy a z dalších oblastí České republiky a Slovenska.

Firma se od svého vzniku v roce 1991, kdy začala rozvíjet vlastní výrobu průmyslových odsavačů a ventilátorů, úspěšně etablovala na trzích v České a Slovenské republice důrazem na kvalitu svých produktů a profesionální přístup.

Díky tomu se dnes výrobky společnosti ACword těší značnému zájmu také v Polsku, Rakousku, Maďarsku, Rumunsku, Estonsku, Litvě, Lotyšsku a Ukrajině.

Mezi naše další výrobky patří především filtrační jednotky s nejnovější technologií regenerace filtrů, odprašovače, lakovací stěny, brousicí stoly a briketovací lisy.

Máte dotazy ohledně cen odsávacích stěn, stolů či průmyslových ventilátorů a filtrů? Napište nám nebo zavolejte, případně využijte online formulář. Přijímáme objednávky ze všech koutů ČR, nejen z Prahy, Brna a Ostravy.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Mobilní odsavače Odsávácí lakovací stěny Centrální odsávací systémy Transportní ventilátory Filtrační jednotky Briketovací lisy Drtiče dřeva Odsávání pilin a prachu Ventilátory Lakovací stěny

Služby

Prodej Poradenství

Značky

Aeco Schuko Untha Fan Vacomat FT

Kontakty

Telefony

+420 558 888 111 hlavní telefon
+420 558 888 146 Tel.
+420 558 888 140 Fax

Emaily

acword@acword.cz
odsavani@acword.cz

Odkazy

www.acword.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu