Lázně Bělohrad a.s.

Bělohradská slatina je základním léčebným prostředkem v našich lázních. Využíváme její unikátní vlastnosti pro urychlení a zefektivnění regenerace bolavých a namožených tkání. Slatina má rovněž blahodárné účinky na pleť.

70 (1 hodnocení)

+420 493 767 000

Popis činnosti

Pokud máte zdravotní obtíže, které vás opravňují využít lázeňskou léčbu, neváhejte a požádejte ošetřujícího lékaře o doporučení lázeňské léčby či o vystavení návrhu na lázeňskou léčbu právě u nás.

Lázně Bělohrad a.s. s více než 125letou tradicí se nacházejí v poklidném městečku Lázně Bělohrad. Pro lázně je charakteristické, že se snaží vytvářet během lázeňského pobytu všem pacientům a návštěvníkům pocit domova. Základním kamenem této filozofie je naprosto individuální přístup ke každému pacientovi.

Slatina je základním léčebným prostředkem v našich lázních. Využíváme její unikátní vlastnosti pro urychlení a zefektivnění regenerace bolavých a namožených tkání. Slatina má rovněž blahodárné účinky na pleť.

Indikací k léčbě bělohradskou slatinou jsou téměř všechna běžná onemocnění pohybového aparátu, například artritida, artróza, bolestivé syndromy páteře i kosterních svalů a některá neurologická onemocnění. U gynekologických indikací jsou to zvláště stavy po operacích v malé pánvi a některé gynekologické obtíže. Poskytujeme komplexní lázeňskou péči pro děti s onemocněním gynekologickým, nervovým či onkologickým a s onemocněním pohybového aparátu.

V Bělohradských slatinných lázních je k dispozici několik možností ubytování. Kromě 3 navzájem propojených lázeňských hotelů si lze vybrat z dalších dvou samostatných vil a nedalekého penzionu.

V lázních nabízíme kvalitní kuchyni. Používáme suroviny obvyklé v české kuchyni, ale také ryby, pestré přílohy a dostatek zeleniny. Pokud jste nuceni konzumovat dietní stravu, pak v našich lázních naleznete všechny základní diety.

Díky své poloze nabízí Bělohradské slatinné lázně mnoho možností sportovního a turistického vyžití. Nedaleké Krkonoše vybízí k horským výletům a v blízkém okolí je také mnoho kulturních památek. Nedaleko lázní se nachází mnoho sportovišť a příležitostí pro aktivní trávení volného času. Na recepci vám rádi poradíme s výběrem té pravé aktivity.

Produkty

Kinezioterapie Reflexní terapie Slatinné procedury Fyzioterapie Koupele Masáže Zábaly Elektroterapie Fototerapie Aplikace CO2 Oxygenoterapie

Služby

Časná pooperační péče Komplexní lázeňská péče Příspěvková lázeňská péče Ambulantní rehabilitační péče Diagnostika Cvičení na přístrojích Ošetření speciální technikou

Značky

Bělohradská slatina

Certifikáty

EUROPESPA med© ISO 9001

Kontakty

Telefony

+420 493 767 000 hlavní telefon
+420 493 767 361 přijímací kancelář

Emaily

lazne@belohrad.cz

Odkazy

http://www.belohrad.cz

Facebook

Hodnocení

  • 70 od , 22.07.2014 10:13
    Moc pěkný hotel, klidné místo, personál by se mohl zlepšit.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu