PRETIS s.r.o.

Originální šperky z garancí kvality. Český výrobce zlatých šperků s více než 20letou tradicí.

100 (1 hodnocení)

+420 491 474 533

Popis činnosti

Hledáte originální šperk pro někoho blízkého? Vybíráte krásný šperk pro sebe pro radost? Neváhejte a navštivte naše klenotnictví! Snažíme se uspokojit každého zákazníka, velkým výběrem prstenů, náušnic, přívěsků, řetízků, náramků, náhrdelníků, dětskou kolekcí náušnic a náramků a kolekcí zlatých hodinek.

Šperky vyrábíme ve vlastních klenotnických dílnách za pomocí nejmodernějších technologií. Zabýváme se návrhem, designem, výrobou nových šperků a jejich následnou distribucí i samotným prodejem.

V naší nabídce jsou šperky vyráběny z těch nejlepších drahých kovů. Pro dokonalý třpyt používáme kameny s dokonalým brusem. Šperky osazujeme brilianty, pravými kameny a syntetickými kameny podle požadavků zákazníka, od klasického designu až po módní výstřelky.

Šperky od klenotnické společnosti PRETIS, jsou zárukou dokonalého zlatnického zpracování, špičkové kvality a trvalé hodnoty. Naši designéři vytváří charakteristické kolekce, které postihují milostné příběhy našich zákazníků a pojmenovali je GEMS, LUXUR, GIVE, COUPLE.

Šperky nabízíme na internetovém obchodě a u našich smluvních autorizovaných prodejců v České a Slovenské republice. Na naše výrobky poskytujeme záruční a pozáruční servis. Jedná se o průřez kolekce šperků z naší celkové nabídky.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Diamantové šperky Zlaté šperky Snubní a zásnubní prsteny Náušnice Přívěsky Řetízky Náramky Náhrdelníky Dětské náušnice Zlaté hodinky

Služby

Návrhy Design Výroba Prodej Poradenství E-shop

Značky

PRETIS GEMS LUXUR GIVE COUPLE

Kontakty

Telefony

+420 491 474 533 hlavní telefon

Emaily

pretis@pretis.cz

Odkazy

www.pretis.cz
www.luxurgold.cz
www.luxur.cz

Facebook

Hodnocení

Přístup personálu
100
Otevírací doba
100
Cena
100
Rozsah nabídky
100
  • 100 od , 21.07.2020 10:57
    Velký výběr prstenů, náušnic, přívěsků, řetízků, náramků a náhrdelníků. Šperky klenotnické společnosti PRETIS doporučuji. David Ejem

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu