CarRental Autopůjčovna

Garance nejnižších cen v ČR! Přijďte si k nám zapůjčit vozy Škoda!

0 (0 hodnocení)

+420 776 168 870

Main

Popis činnosti

Zapůjčujeme vozidla značky Škoda (Octavia, Fabia,Octavia II) a to za jedny z nejlevnějších cen v republice. Půjčujeme vozy jak krátkodobě již od 1 dne, tak i dlouhodobě. Ke každému klientovi se snažíme přistupovat individuálně, ať se jedná o soukromou osobu, podnikatele či firmu.

Vozový park je pravidelně kontrolován v autorizovaných servisech. Naším krédem je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací.

Nájemné zahrnuje havarijní a zákonné pojištění, dálniční známku, v případě poruchy zapůjčeného vozidla přistavení náhradního vozidla.

Nabízíme možnost ZDARMA zapůjčení masážní podložky, dětské autosedačky nebo sněhových řetězů. Nabízíme komplexní řešení Vašeho vozového parku.

V případě poruchy či havárie zajistíme náhradní vůz do 24 hodin. Vozidla jsou vybavena radiopřehrávači a zabezpečena proti odcizení. Vozidla mají dálniční známku pro ČR, která je v ceně pronájmu a zelenou kartu.

Nabízíme také odtahy vozidel po celé ČR i zemích EU. Možnost zapůjčení vozu i s řidičem.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Služby

Přeprava osob Odtahy vozidel Zapůjčení vozu i s řidičem Servis a údržba Pojištění vozidel Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy Bezplatný servis

Značky

Octavia 1,9 TDI Octavia combi 1,9 TDI Fabia combi 1,9 TDI Škoda octavia scout 4x4 Octavia combi II 1,9 TDI VW Caravelle Long 2,5 TDI Škoda Octavia II

Kontakty

Telefony

+420 776 168 870 Main
+420 777 320 778 Mobile

Emaily

info@car-rental.cz

Odkazy

www.car-rental.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu